[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Bugatti - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Bugatti: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Bugatti, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Bugatti. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Bugatti

Bugatti Gran Turismo Concept Wydarzenia 15 września 2015, 11:30

Bugatti Gran Turismo Concept - Targi Frankfurt 2015

Powstał tylko na potrzebę gry komputerowej, ale stworzono jedną wersję w "realu". Mimo że prawdopodobnie ten koncept nie jeździ to i tak robi największą furorę na targach we Frankfurcie. Oto Bugatti Gran Turismo Concept.

Bugatti Chiron Wydarzenia 1 września 2015, 17:00

Bugatti Chiron już w Genewie. Znamy jego cenę

Nowe Bugatti Chiron musi podtrzymać niezwykłość swojego poprzednika - Veyrona. Czy mu się uda? Wszystko wskazuje na to, że Chiron będzie najdroższym i najszybszym autem seryjnym. Znowu.

Bugatti szykuje Vison Gran Turismo - Targi Frankfurt 2015 Wydarzenia 26 sierpnia 2015, 09:38

Bugatti szykuje Vison Gran Turismo - Targi Frankfurt 2015

Vision Gran Turismo to linia wirtualnych konceptów dedykowana do konsolowej gry Gran Turismo 6. Gracze PlayStation mogą korzystać z unikatowych samochodów. Wielu znaczących producentów już pokazało swoje wizje, teraz czas na Bugatti.

Pierwszy Bugatti Veyron na sprzedaż Wydarzenia 28 lipca 2015, 09:55

Pierwszy Bugatti Veyron na sprzedaż

W przyszłym miesiącu pod młotek trafi pierwszy egzemplarz Bugatti Veyrona. Oznaczone numerem 001 hiperauto może osiągnąć cenę nawet 9 mln zł! 

Pierwsze Bugatti Veyron i La Finale Wydarzenia 27 kwietnia 2015, 10:40

Następca Veyrona: Bugatti Chiron - znamy szczegóły

Następca Veyrona może nazywać się Chrion. Nowe Bugatti osiągami ma dorównywać bolidom F1.

Bugatti Veyron La Finale Wydarzenia 25 marca 2015, 10:36

Proces produkcji Bugatti Veyrona La Finale | video

Bugatti Veyron odchodzi na emeryturę i z tej okazji producent opublikował film, pokazujący etap produkcji ostatniej sztuki niezwykłego auta.

Bugatti Veyron La Finale Wydarzenia 24 lutego 2015, 09:28

Koniec produkcji Bugatti Veyrona, sprzedano ostatnią sztukę

Produkcja Bugatti Veyrona ruszyła w 2005 roku i w tym czasie wyprodukowano mnóstwo wersji i limitowanych edycji. Teraz przyszedł kres najszybszego auta świata.

Lamborghini Aventador J Wydarzenia 6 listopada 2014, 10:13

Supersamochody za miliony

Myślałeś kiedyś o tym, jakie auto kupiłbyś po wygranie w lotto? Prawdopodobieństwo wygranej wynosi 1:13 983 816. Jednak samochody, które prezentujemy w tym artykule nie są dostępne od ręki. Również mało prawdopodobne, że zobaczysz takie na ulicy.

Bugatti Veyron z drewna Wydarzenia 23 października 2014, 09:15

Bugatti Veyron z drewna

Mało kogo stać na Bugatti Veyrona. Indonezyjczycy mają propozycję dla maniaków motoryzacji, którzy nie mogą pozwolić sobie na oryginał Veyrona. Oto Bugatti Veyron... z drewna.

Bugatti Galibier trafi do produkcji? Wydarzenia 11 września 2014, 09:12

Bugatti Galibier trafi do produkcji?

Zaprezentowany w 2009 roku w Genewie projekt czterodrzwiowego Bugatti Galibier ma szanse wyjechać na ulicę. Planowany jest też następca Veyrona.

REKLAMA
1 ... 3 4 5 ... 8
STRONA 4 z 8
REKLAMA