[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Cadillac Escalade - Wiadomości

Informacje o samochodach Cadillac Escalade: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Cadillac Escalade, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Cadillac Escalade. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Cadillac Escalade

Cadillac Escalade Wydarzenia 13 stycznia 2017, 16:07

Cadillac Escalade Carlex Design - wnętrze ze smakiem

Słynna polska firma Carlex Design przedstawiła swój kolejny nietuzinkowy projekt wnętrza. Tym razem jako model posłużył najnowszy Cadillac Escalade.

Cadillac Escalade: król SUV-ów powraca Wydarzenia 8 października 2013, 11:35

Cadillac Escalade: król SUV-ów powraca

Jeden z najpotężniejszych modeli Cadillaca powraca w nowej odsłonie - oto najnowszy Escalade.

Cadillac Escalade Wydarzenia 4 października 2011, 14:42

Cadillac Escalade vs. Mercedes C300

Cadillac przygotował reklamówkę pokazującą możliwości modelu Escalade.

Becker Strut Escalade Limo – poziom luksusu Wydarzenia 25 lipca 2008, 09:47

Becker Strut Escalade Limo – poziom luksusu

Jeśli model Escalade ESV nie spełnia Twoich oczekiwań, pora byś udał się do firmy Becker, która właśnie stworzyła coś jeszcze bardziej „na popis".

Reflektor diodowy firmy Hella zaprojektowany dla Cadilaca Akcesoria 23 listopada 2007, 10:08

SUV z diodami

Specjalista od oświetlenia i elektroniki - Hella - skonstruował w pełni diodową lampę główną dla Cadillaca Escalade Platinum. Tym samym staje się on pierwszym na świecie pojazdem sportowo-użytkowym (SUV) wyposażonym w tę ultranowoczesną technologię oświetleniową.

REKLAMA
REKLAMA