[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Cadillac SRX

Cadillac SRX

Opinia eksperta

Cadillac SRX należy do najbardziej oryginalnych SUV-ów na rynku. Jest bardzo wygodny, ale też szybki i jak na jego masę łatwo nim manewrować. Po przodkach odziedziczył bardzo przestronne wnętrze oraz wielki apetyt na paliwo.

Tibor Papp
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Cadillac SRX

Test Cadilaca SRX Test 22 grudnia 2005, 08:32

Wielką łyżką

SRX - następny Cadillac o enigmatycznej nazwie. Jak się rozeznać w tych oznaczeniach, skoro amerykańska marka dopiero debiutuje na naszym rynku? Cóż, trzeba brać na warsztat kolejne modele. Po luksusowym STS-ie przyszła kolej na terenowego SRX-a.

Test hamulców Test 21 września 2005, 09:38

Non stop

Nowoczesne samochody terenowe są coraz szybsze. Testy „auto motor i sport" pokazują, że hamulce nie zawsze potrafią dotrzymać im kroku.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Cadillac SRX

Cadillac SRX Wydarzenia 4 stycznia 2009, 14:42

Cadillac SRX po nowemu

Niedawno pokazywaliśmy pierwsze zdjęcie nowego SUV-a Cadillaca. Oto, już w pełnej krasie, nowy SRX, którego premiera odbędzie się na salonie w Detroit.

Nowy Cadillac SRX Wydarzenia 26 grudnia 2008, 13:59

Nowy Cadillac SRX - film

Cadillac szykuje następcę swojego SUV-a o nazwie SRX. Jego debiut spodziewany jest na styczniowym salonie samochodowym w Detroit.

Cadillac SRX – alternatywny crossover Wydarzenia 18 sierpnia 2008, 10:20

Cadillac SRX – alternatywny crossover

Nowa generacja ma być bardziej dynamiczna, poza tym to kolejny krok postawiony na drodze stylistycznej Cadillaca.

REKLAMA