REKLAMA

Chevrolet Aveo - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Chevrolet Aveo. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Chevrolet Aveo. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Chevrolet Aveo

Porównanie Citigo, Aveo, Cee'd i Leon Testy porównawcze 22 maja 2014, 13:24

Citigo, Aveo, Cee'd i Leon: Najpierw policz potem kup

Większość kupujących samochody uważa, że jak zainwestuje w auto większe lub mocniejsze, zyska na tym dodatkową wartość. My prezentujemy dwa przykłady wyborów bardzo nieoczywistych. 

Chevrolet Aveo, Peugeot 301, Skoda Rapid: praktyczne bestie Testy porównawcze 12 marca 2013, 14:24

Chevrolet Aveo, Peugeot 301, Skoda Rapid: praktyczne bestie

Nie da się nie czuć do nich sympatii – za ich szczerość. Mają być jak największe za jak najmniej, możliwie oszczędne, maksymalnie praktyczne, bezstresowe na co dzień i bezbolesne w dłuższej trasie.

Chevrolet Aveo, Hyundai i20, Kia Rio Testy porównawcze 31 stycznia 2012, 12:37

Chevrolet Aveo, Hyundai i20, Kia Rio – test porównawczy

Małe auta, duże możliwości. W jak szybkim tempie odbywa się w świecie samochodów postęp - pokazują Hyundai i20, Chevrolet Aveo i Kia Rio.

Chevrolet, Aveo, Fiat, Linea, Renault, Thalia Testy porównawcze 17 października 2011, 09:28

Aveo, Linea, Thalia – dużo potrafią

Mimo ewidentnych przewag, nie cieszą się takim wzięciem jak porównywalne cenowo lub nawet droższe małe hatchbacki. W teście porównawczym najmniejsze i jedne z najtańszych sedanów - Aveo, Linea i Thalia.

Chevrolet, Aveo Test 27 lipca 2011, 22:32

Chevrolet Aveo – trzeba się z nim liczyć

Chevrolet - najsilniejsza i o najbardziej światowym zasięgu broń koncernu GM - setne urodziny zamierza świętować w dobrym nastroju. Ma mu w tym pomóc nowe Aveo.

Chevrolet Aveo Test 2 października 2008, 13:53

Chevrolet Aveo – Mała rewolucja

Trzydrzwiowy Chevrolet Aveo. Od jego twarzy trudno oderwać wzrok. Ma mocno odświeżony wygląd, ale pamięta jeszcze czasy Daewoo. Jak z jego formą - sprawdzamy w teście!

Hundai Getz Testy porównawcze 15 lipca 2008, 14:20

Na golasa

Na swój sposób są jak 911 Turbo. Niczego nie udają, a to i owo poświęcają, by porządnie robić coś. Różnica polega tylko na tym, że zarówno Hyundai Getz 1.1, jak i Chevrolet Aveo 1.2 zamiast osiągów za wszelką cenę - oferują kawał samochodu za cenę osiągów.

Opel Corsa i Chevrolet Aveo Testy porównawcze 11 lipca 2008, 10:04

Opel Corsa i Chevrolet Aveo - Kuzyni Corvetty

Chevrolet Corvette to legenda amerykańskiej motoryzacji. Opel Corsa, jego - jak by nie było - powinowaty, to auto solidne, ale bez charakteru. Chevrolet Aveo, nowicjusz w tej rodzinie, chciałby mieć cokolwiek z jednego lub drugiego kuzyna.

Chevrolet Aveo Pierwsza jazda 2 lipca 2008, 11:08

Chevrolet Aveo – Oda do młodości

Odmieniony Chevrolet Aveo. Są trzy powody, dla których być może warto go kupić - niska cena, młodzieńczy wygląd i polskie pochodzenie. Właśnie w takiej kolejności.

Chevrolet Aveo Pierwsza jazda 31 marca 2008, 09:00

Chevrolet Aveo – Spod skalpela

Zamiast silikonu czy botoksu, dostał całkiem nową twarz, nowe wnętrze i lepsze silniki. Oto odmieniony, pięciodrzwiowy Chevrolet Aveo.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA