[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Chevrolet - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Chevrolet: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Chevrolet

Corvette C8

Chevrolet Corvette C8. Dane techniczne (4)

Nowa generacja kultowego modelu Corvette C8 ujrzała światło dzienne już w lipcu, ale teraz producent ujawnił więcej szczegółów.

Corvette C8

Chevrolet Corvette C8. Gorąca premiera (5)

Po wielu miesiącach oczekiwania i wielu zdjęciach szpiegowskich wreszcie jest. Nowa generacja kultowego modelu Corvette C8. Co o nim wiemy?

Corvette ZR1 z klocków Lego

Chevrolet Corvette ZR1 od Lego Technic (3)

Lego przygotowało kolejną atrakcję dla fanów szybkich aut. Tym razem jest to Chevrolet Corvette ZR1.

Chevrolet Camaro 2018

Nowy Chevrolet Camaro z turbodoładowaniem (5)

Szósta generacja Chevroleta Camaro zadebiutowała z mocno zmienionym wyglądem i przede wszystkim nowym silnikiem pod maską. Na wzór Mustanga, mamy tu teraz czterocylindrowe turbo.

Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition

Chevrolet Corvette Carbon 65 Edition (5)

Chevrolet Corvette ma już 65 lat. Chevrolet postanowił uświetnić tej jubileusz limitowaną serią Carbon 65 Edition. Specjalny model zostanie wyprodukowany w liczbie 650 egzemplarzy.

Batmobil

Chevrolet zbudował ogromny batmobil (7)

W lutym do kin trafi kolejna odsłona animowanego filmu z serii Lego Batman. Z tej okazji Chevrolet zbudował z duńskich klocków batmobil w skali 1:1.

Wyścigowy Chevrolet Camaro

Chevrolet Camaro - wyścigówka z 1970 roku (5)

W lutym na aukcji podczas Race Retro Historic Motorsport Show w Stoneleigh Park zostanie wystawiony unikatowy wyścigowy Chevrolet Camaro z 1970 roku. Wóz odniósł wiele wyścigowych zwycięstw i miał tylko dwóch właścicieli.

Chevrolet Colorado ZH2 - wodorowa broń wojskowa

Chevrolet Colorado ZH2 - wodorowa broń wojskowa (11)

Koncern GM oraz amerykańskie wojsko stwierdzili, że świetnym pojazdem bojowy mógłby zostać pick up napędzany ogniwami paliwowymi! Model Colorado ma być bardzo cichy co pomoże przy rozpoznaniu pola walki.

Chevrolet Camaro ZL1 - diabeł pochodzi z Ameryki

Chevrolet Camaro ZL1 - diabeł pochodzi z Ameryki (9)

Chevrolet oficjalnie zaprezentował Camaro w topowej wersji ZL1. Agresywny wygląd to jedna z jego wizytówek. Pod maską doładowany kompresorem silnik V8. Zobacz, ile mocy wykrzesali z niego inżynierowie.

REKLAMA
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA