Chevrolet - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Chevrolet: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Chevrolet

Silnik ZZ632 Chevroleta

Chevrolet pokazał 10,35-litrowe V8. Posłuchaj, jak brzmi (4)

Chevrolet zaprezentował nowy silnik V8, który bez turbosprężarki wyciska moc większą, niż choćby poczwórnie doładowane W16 z Bugatti Veyrona. Kluczem jest pojemność skokowa.

Corvette Z06

Corvette Z06 – najmocniejszy w rodzinie (15)

Kiedy w 2019 roku swój debiut miała Corvette C8, robiła wrażenie osiągami, ale i tak wszyscy czekali na pojawienie się tego, co widzimy właśnie na zdjęciach. Oto Corvette Z06.

Chevrolet Aveo

Używany Chevrolet Aveo II (2011-2014) - Zaskakujący na drodze (7)

Używany Chevrolet Aveo II (2011-2014) to solidny rodzinny samochód, który sprawdza się i w mieście, i na krętych drogach. Atutem Aveo są duże wnętrze i bagażnik, wyróżnia się też stylizacją nadwozia i tablicy przyrządów.

Chevrolet Cruze

Używany Chevrolet Cruze (2009-2016 ) - Bliźniak Astry (10)

Ten bliźniak Opla Astry jest równie jak on niezawodny. Po wycofaniu się Chevroleta z Europy w 2014 roku na rynku wtórnym można kupić Chevroleta Cruze w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

auta kompaktowe

Używane kompakty, ale te mniej popularne (19)

Wśród używanych kompaktów jest wiele aut zasługujących na uwagę, choć wybieranych rzadziej niż VW Golf i spółka. Przedstawiamy pięć modeli, co najmniej równie dobrych jak bestsellery, a często od nich tańszych. W naszym zestawieniu znajdziecie Seata Leona, Alfę Romeo Giulietta, Chevroleta Cruze, Citroena C4 i Mitsubishi Lancera.

Corvette C8

Chevrolet Corvette C8. Dane techniczne (4)

Nowa generacja kultowego modelu Corvette C8 ujrzała światło dzienne już w lipcu, ale teraz producent ujawnił więcej szczegółów.

Corvette C8

Chevrolet Corvette C8. Gorąca premiera (5)

Po wielu miesiącach oczekiwania i wielu zdjęciach szpiegowskich wreszcie jest. Nowa generacja kultowego modelu Corvette C8. Co o nim wiemy?

Corvette ZR1 z klocków Lego

Chevrolet Corvette ZR1 od Lego Technic (3)

Lego przygotowało kolejną atrakcję dla fanów szybkich aut. Tym razem jest to Chevrolet Corvette ZR1.

Chevrolet Camaro 2018

Nowy Chevrolet Camaro z turbodoładowaniem (5)

Szósta generacja Chevroleta Camaro zadebiutowała z mocno zmienionym wyglądem i przede wszystkim nowym silnikiem pod maską. Na wzór Mustanga, mamy tu teraz czterocylindrowe turbo.

REKLAMA
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6