[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Chevrolet Monte Carlo

Chevrolet Monte Carlo
REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Chevrolet Monte Carlo

Ostatnie dni w rajdzie Monte-Carlo Energies Nouvelles Wydarzenia 21 marca 2015, 18:33

Ostatnie dni w rajdzie Monte-Carlo Energies Nouvelles

Rajdy niejedno mają imię. Udowadniają to nasi redakcyjni koledzy, którzy, biorąc udział w rajdzie Monte-Carlo Energies Nouvelles, walczą o jak najniższe zużycie paliwa, promując przy tym alternatywne źródła napędu. 

Toyota Auris Monte-Carlo Energies Nouvelles Wydarzenia 20 marca 2015, 09:05

Kolejny etap w rajdzie Monte-Carlo Energies Nouvelles za nami

Wczoraj nasza ekipa wystartowała w rajdzie Monte-Carlo Energies Nouvelles w hybrydowej Toyocie Auris. Dziś Juliusza Szalka i Romana Popkiewicza czeka kolejne 475 ekologicznych kilometrów.

Castrol Rally Team na historycznym rajdzie Monte Carlo Wydarzenia 3 lutego 2009, 10:38

Załoga Castrol Rally Team ostro walczy

Po przejechaniu 4 dni rajdu Monte Carlo Samochodów Historycznych i pokonaniu w Alpach ponad 1900 km górskiej trasy załoga Castrol Rally Team Andrzej Postawka/Stanisław Postawka ciągle poprawia swoją pozycję w klasyfikacji.

REKLAMA