REKLAMA

Chevrolet Monte Carlo - Wiadomości

Informacje o samochodach Chevrolet Monte Carlo: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Chevrolet Monte Carlo, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Chevrolet Monte Carlo. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Chevrolet Monte Carlo

Ostatnie dni w rajdzie Monte-Carlo Energies Nouvelles Wydarzenia 21 marca 2015, 18:33

Ostatnie dni w rajdzie Monte-Carlo Energies Nouvelles

Rajdy niejedno mają imię. Udowadniają to nasi redakcyjni koledzy, którzy, biorąc udział w rajdzie Monte-Carlo Energies Nouvelles, walczą o jak najniższe zużycie paliwa, promując przy tym alternatywne źródła napędu. 

Toyota Auris Monte-Carlo Energies Nouvelles Wydarzenia 20 marca 2015, 09:05

Kolejny etap w rajdzie Monte-Carlo Energies Nouvelles za nami

Wczoraj nasza ekipa wystartowała w rajdzie Monte-Carlo Energies Nouvelles w hybrydowej Toyocie Auris. Dziś Juliusza Szalka i Romana Popkiewicza czeka kolejne 475 ekologicznych kilometrów.

Castrol Rally Team na historycznym rajdzie Monte Carlo Wydarzenia 3 lutego 2009, 10:38

Załoga Castrol Rally Team ostro walczy

Po przejechaniu 4 dni rajdu Monte Carlo Samochodów Historycznych i pokonaniu w Alpach ponad 1900 km górskiej trasy załoga Castrol Rally Team Andrzej Postawka/Stanisław Postawka ciągle poprawia swoją pozycję w klasyfikacji.

Rajd Szwecji Wydarzenia 10 marca 2008, 09:10

Łaska pańska

Najpewniejsze w sporcie jest to, że nie ma nic pewnego. W Monte Carlo Loeb spuścił wszystkim niewiarygodne lanie. I takie samo lanie spuszczono jemu w Szwecji.

Sebastien Loeb na rajdzie Monte Carlo Wydarzenia 29 stycznia 2008, 12:10

Po raz piąty

Sébastien Loeb i jego pilot z Monako Daniel Elena, jadący Citroënem C4 WRC, po raz piąty w swojej karierze wygrali rajd Monte Carlo.

REKLAMA
REKLAMA