REKLAMA

Chevrolet Spark - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Chevrolet Spark. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Chevrolet Spark. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Chevrolet Spark

Spark, C1, Picanto, Alto – małe, a wygodne Testy porównawcze 17 listopada 2011, 09:15

Spark, C1, Picanto, Alto – małe, a wygodne

W żadnym z testowanych miejskich samochodzików dorosłe osoby nie podróżują w ścisku na przednich fotelach, dzieci zaś swobodnie rozsiadają się z tyłu na kanapie. Na co dzień Alto, C1, Picanto i Spark potrafią prawie tyle samo, co znacznie większe auta. Oto nasz test.

Chevrolet, Spark, Fiat, Panda, Suzuki, Splash Testy porównawcze 25 maja 2010, 10:00

Spark,Panda, Splash - Magia liczb

Chevrolet Spark wjeżdża do salonów, Suzuki Splash jest w sprzedaży od 2008 roku, a Fiat Panda - już od 7 lat. Zazwyczaj, nowsze auta wygrywają ze starszymi, bo są większe, mocniejsze i lepiej wyposażone. Czy tak będzie i tym razem?

Chevrolet, Spark Pierwsza jazda 19 lutego 2010, 08:01

Chevrolet Spark – Iskierka nadziei

Maluch z ambicjami. Kiedyś, bez względu na cenę, nowe auta miały chwytać klienta za serce. Dziś przed kupnem klient chwyta się za kieszeń. A wybór samochodu dyktuje rozum. Wybrańcem tłumów oraz iskierką nadziei dla Chevroleta chce być nowy Spark.

Test porównawczy Chevroleta Sparka i Fiata Pandy Testy porównawcze 11 lipca 2008, 21:19

Chevrolet Spark kontra Fiat Panda

Panda jest od Sparka o dwa lata starsza, ale to nie znaczy, że Spark jest od niej o dwa lata młodszy. Skomplikowane?

Chevrolet Spark Pierwsza jazda 15 kwietnia 2008, 20:05

Chevrolet Spark - Czy zaiskrzy?

Nazywa się Chevrolet Spark i jest następcą Daewoo Matiza,

Test porównawczy Chevroleta Sparka, Citroena C1, Fiata Pandy, Forda Ka, Kii Picanto i Toyoty Aygo Testy porównawcze 30 sierpnia 2005, 10:20

Spark, C1, Panda, Ka, Picanto i Aygo - Samochodów i igrzysk

Za 180 tysięcy zł spełniają się marzenia o kupnie jakiegoś sportowego samochodu. Tyle też kosztuje sześć testowych maluchów, co daje średnio 30 tysięcy za każdego z nich. O takich samochodach się nie śni - takich samochodów po prostu się używa.

REKLAMA
REKLAMA