[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

Chevrolet Spark - Wiadomości

Informacje o samochodach Chevrolet Spark: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Chevrolet Spark, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Chevrolet Spark. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Chevrolet Spark

Chevrolet Spark Wydarzenia 1 sierpnia 2012, 07:51

Chevrolet Spark wjeżdża do USA

GM wprowadza swojego malucha do sprzedaży w USA - na razie w wybranych salonach.

Chevrolet, Spark,  Woody Wydarzenia 6 sierpnia 2010, 08:25

Drewniany Spark?

Chevrolet zaprezentował oryginalny egzemplarz małego Sparka, który ma wypromować markę wśród młodszych nabywców.

Chevrolet Spark Wydarzenia 10 marca 2009, 11:03

Chevrolet Spark – wideo

Następca Matiza wygląda niczym koncept niewielkiego auta miejskiego o nazwie Beat i zrywa z nudną stylizacją poprzednika. Zobaczcie to auto na naszym filmie!

Chevrolet Spark Wydarzenia 11 lutego 2009, 09:35

Następca Matiza na nowo!

Jego poprzednik wywodził się jeszcze od Daewoo Matiza. Nowy Chevrolet Spark nie będzie miał z nim już nic wspólnego.

Chevrolet Spark – nadjedzie na wiosnę Wydarzenia 13 stycznia 2009, 12:25

Chevrolet Spark – nadjedzie na wiosnę

Chevrolet Spark w zupełnie nowym wcieleniu będzie miał swoją światową premierę podczas marcowych targów branżowych w Genewie.

Chevrolet Epica Wydarzenia 5 września 2008, 10:27

Obniżki u Chevroleta

Chevrolet obniża ceny wszystkich swoich modeli nawet do 20%. Ponadto zostały utrzymane wszystkie aktualnie obowiązujące promocje detaliczne na modele Spark, Epica oraz Captiva.

Peugeot 206 na trzech kołach Wydarzenia 18 marca 2008, 11:26

Trójkołowe kopie z Chin

Chiny okryły się niechlubną sławą kopiowania wszelakich produktów codziennego użytku, w tym również samochodów.