Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager (w USA znany jako Town & Country) to minivan produkowany od 1984 roku. W Europie pojawił się 4 lata później. Na starym kontynencie pojawiły się cztery generacje Grand Voyagera. Takim autem jeździł w Polsce m.in. zespół Adama Małysza. Obecnie Grand Voyager w Europie jest sprzedawany jako Lancia Voyager.

Opinia eksperta

Jeszcze lepsze wnętrze i wyposażenie oraz komfort podróżowania niż u poprzednika, ale wciąż kiepski silnik wysokoprężny i tylko poprawna precyzja prowadzenia. Nowy model sztandarowego vana zasługuje na więcej.

Maciej Ziemek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Chrysler Grand Voyager

VW Passat Variant Testy samochodów używanych 3 października 2014, 09:25

Używane 10 modeli, których nie warto kupować

Których aut nie warto kupować? Przedstawiamy listę dziesięciu modeli, które lepiej omijać z daleka. Przeczytaj, zanim kupisz.

Volkswagen Passat Variant B6 Testy samochodów używanych 5 października 2010, 15:09

Używane kombi z dużym bagażnikiem

Duże kombi przewiozą prawie wszystko. Wielkość bagażnika ma znaczenie nie tylko w chwili przeprowadzki. Przedstawiamy 9 aut używanych z największym kufrem. 

Pięć Vanów: Citroen C8, Chrysler Grand Voyager, Renault Espace, Mitsubishi Grandis i Ford Galaxy Testy porównawcze 10 lipca 2008, 11:28

Jeden za wszystkich

Miał być zwyczajny test porównawczy, a zrobił się bój na śmierć i życie. Najnowszy Ford Galaxy chce udowodnić starszym konkurentom, że jest od nich lepszy. Oni jemu, że aż tak bardzo się go nie boją. Kto wygra?

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager 25th Anniversary Wydarzenia 7 maja 2009, 11:57

Chrysler Grand Voyager – 25-te urodziny legendy

Chrysler święci ten jubileusz niczym innym jak limitowaną edycją Grand Voyagera.