[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Chrysler PT Cruiser

Chrysler PT Cruiser pojawił się na rynku w 2000 roku. Było to kompaktowe auto w stylu retro. Napędzały go głównie silniki czterocylindrowe o mocach od 121 do 218 KM. W Europie auto nie zyskało zbyt dużej popularności ze względu na kontrowersyjną stylistykę. W 2001 roku samochód zdobył tytuł North American Car of the Year. W 2006 roku przeprowadzono facelifting. Produkcję zakończono w 2010 roku.

Testy samochodów Chrysler PT Cruiser

VW Passat Variant Testy samochodów używanych 3 października 2014, 09:25

Używane 10 modeli, których nie warto kupować

Których aut nie warto kupować? Przedstawiamy listę dziesięciu modeli, które lepiej omijać z daleka. Przeczytaj, zanim kupisz.

Chrysler PT Cruiser Cabrio Pierwsza jazda 23 sierpnia 2008, 18:58

Chrysler PT Cruiser - Duża zabawka?

Chrysler PT Cruiser mimo sporych rozmiarów budzi raczej uśmiech niż respekt, a wersja Cabrio jeszcze bardziej przypomina wyrośniętego „resoraka". Przy bliższym poznaniu okazuje się autem całkiem poważnym, ale i nadal sympatycznym.

Chrysler PT Cruiser Cabrio Pierwsza jazda 19 maja 2008, 18:03

Chrysler PT Cruiser Cabrio - Szalony oryginał

Czapkę włóż, rozłóż dach i gnaj na spotkanie z naturą. Oto krótki przepis na upojny weekend dla miłośników oryginalnych aut, jak np. Chrysler PT Cruiser Cabrio.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Chrysler PT Cruiser

Chrysler PT Cruiser Wydarzenia 3 sierpnia 2009, 09:34

PT Cruiser – pozostanie w produkcji!

W styczniu pisaliśmy, że PT Cruiser stanie się ofiarą cięć budżetowych. Teraz jednak Chrysler zapowiedział, że tak się nie stanie.

Chrysler PT Cruiser Wydarzenia 15 stycznia 2009, 15:43

Chrysler PT Cruiser - koniec produkcji

Hit rynkowy Chryslera w postaci modelu PT Cruiser stał się kolejną ofiarą ostrych cięć budżetowych u amerykańskiego giganta samochodowego.

REKLAMA