REKLAMA

Chrysler PT Cruiser

Chrysler PT Cruiser pojawił się na rynku w 2000 roku. Było to kompaktowe auto w stylu retro. Napędzały go głównie silniki czterocylindrowe o mocach od 121 do 218 KM. W Europie auto nie zyskało zbyt dużej popularności ze względu na kontrowersyjną stylistykę. W 2001 roku samochód zdobył tytuł North American Car of the Year. W 2006 roku przeprowadzono facelifting. Produkcję zakończono w 2010 roku.

Testy samochodów Chrysler PT Cruiser

VW Passat Variant Testy samochodów używanych 3 października 2014, 09:25

Używane 10 modeli, których nie warto kupować

Których aut nie warto kupować? Przedstawiamy listę dziesięciu modeli, które lepiej omijać z daleka. Przeczytaj, zanim kupisz.

Chrysler PT Cruiser Cabrio Pierwsza jazda 23 sierpnia 2008, 18:58

Chrysler PT Cruiser - Duża zabawka?

Chrysler PT Cruiser mimo sporych rozmiarów budzi raczej uśmiech niż respekt, a wersja Cabrio jeszcze bardziej przypomina wyrośniętego „resoraka". Przy bliższym poznaniu okazuje się autem całkiem poważnym, ale i nadal sympatycznym.

Chrysler PT Cruiser Cabrio Pierwsza jazda 19 maja 2008, 18:03

Chrysler PT Cruiser Cabrio - Szalony oryginał

Czapkę włóż, rozłóż dach i gnaj na spotkanie z naturą. Oto krótki przepis na upojny weekend dla miłośników oryginalnych aut, jak np. Chrysler PT Cruiser Cabrio.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Chrysler PT Cruiser

Chrysler PT Cruiser Wydarzenia 3 sierpnia 2009, 09:34

PT Cruiser – pozostanie w produkcji!

W styczniu pisaliśmy, że PT Cruiser stanie się ofiarą cięć budżetowych. Teraz jednak Chrysler zapowiedział, że tak się nie stanie.

Chrysler PT Cruiser Wydarzenia 15 stycznia 2009, 15:43

Chrysler PT Cruiser - koniec produkcji

Hit rynkowy Chryslera w postaci modelu PT Cruiser stał się kolejną ofiarą ostrych cięć budżetowych u amerykańskiego giganta samochodowego.

REKLAMA