Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Citroen Berlingo

Citroen Berlingo zadebiutował w 1996 roku razem z bliźniaczym modelem Peugeotem Partnerem. Powstały różne wersje Berlingo, zarówno osobowe, jak i dostawcze. W 2002 roku przeprowadzono facelifting. Zmieniono reflektory, zderzaki, oraz deskę rozdzielczą. Cztery lata później Berlingo przeszło kolejny lifting, tym razem zmodyfikowano gamę silników. Druga generacja Berlingo do sprzedaży weszła w 2008 roku, w dwóch odmianach - osobowej i dostawczej. W 2012 roku Citroen Berlingo przeszedł facelifting.

Testy samochodów Citroen Berlingo

Citroen Berlingo i Citroen C4 Picasso Testy porównawcze 24 marca 2009, 09:22

Berlingo, C4 Picasso - nazwisko nie ma znaczenia

Berlingo kontra Picasso - wdzięczne pudło mocno przeszklonego auta osobowego, które występuje również w wersji blaszanego dostawczaka, przeciwko jeszcze bardziej przeszklonemu, wyłącznie osobowemu tradycyjnemu vanowi.

Citroën Berlingo i Peugeot Partner Pierwsza jazda 11 lipca 2008, 12:02

Citroën Berlingo i Peugeot Partner – Bliźniaki z Francji

Drugie wcielenie Berlingo i Partnera. Obydwa vany dzisiaj bardziej przypominają auta klasy średniej niż blaszaki, z których się wywodzą.

Wiadomości dotyczące modelu Citroen Berlingo

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept Wydarzenia 4 marca 2015, 11:24

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept | galeria

Citroen na Targach Motoryzacyjnych w Genewie pokazał ciekawy "zimowy" koncept na bazie Berlingo. Różowe dodatki, grube zimowe koła z łańcuchami delikatnie podpowiadają, że auto zostało stworzone do jazdy w terenie.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo po face-liftingu Wydarzenia 22 lutego 2015, 11:36

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo po face-liftingu

Citroen Berlingo ucieka od wizerunku blaszaka dla robotników. Jest coraz lepiej wyposażony, a przy tym wciąż zaskakuje przestronnością i przemyślanymi rozwiązaniami. W Genewie zobaczymy jego delikatnie odświeżoną wersję. 

Targi motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept Wydarzenia 16 lutego 2015, 09:15

Targi motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept

Energetyczny, młodzieżowy, głodny przygód Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept będzie jednym z aut francuskiego producenta na targach motoryzacyjnych w Genewie.