REKLAMA

Citroen Berlingo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Citroen Berlingo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Citroen Berlingo

Citroen Berlingo - Poznań Motor Show 2018

Citroen Berlingo - Poznań Motor Show 2018 (5)

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show Citroen zaprezentował nową generację Berlingo. To najbardziej efektowny z "trojaczków" koncernu PSA.

Citroen Berlingo (Genewa 2018)

Citroen Berlingo (Genewa 2018) (6)

Citroen Berlingo to pierwszy i najbardziej efektowny z "trojaczków", który zadebiutował w nowej odsłonie. Oficjalna prezentacja bliźniaka Opla Combo i Peugeota Riftera odbyła się na salonie samochodowym w Genewie.

Citroen Berlingo 2018

Citroen Berlingo - nowy pod każdym względem (7)

Citroen Berlingo to pierwszy z "trojaczków", który zadebiutował w nowej odsłonie. Prezentacja na żywo zaplanowana jest na salon samochodowy w Genewie.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo Mountain Vibe Concept | galeria (5)

Citroen na Targach Motoryzacyjnych w Genewie pokazał ciekawy "zimowy" koncept na bazie Berlingo. Różowe dodatki, grube zimowe koła z łańcuchami delikatnie podpowiadają, że auto zostało stworzone do jazdy w terenie.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo po face-liftingu

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Citroen Berlingo po face-liftingu (5)

Citroen Berlingo ucieka od wizerunku blaszaka dla robotników. Jest coraz lepiej wyposażony, a przy tym wciąż zaskakuje przestronnością i przemyślanymi rozwiązaniami. W Genewie zobaczymy jego delikatnie odświeżoną wersję. 

REKLAMA
REKLAMA