REKLAMA

Citroen C-Elysee

Citroen C-Elysee to sedan segmentu B, który wszedł do produkcji w 2012 roku wraz z bliźniaczym modelem - Peugeotem 301. Płyta podłogowa Citroena C-Elysee pochodzi od Citroena C3. W testach Euro NCAP C-Elysee zdobył trzy gwiazdki.

Testy samochodów Citroen C-Elysee

Porównanie tanich, nowych kompaktów Testy porównawcze 12 sierpnia 2013, 14:07

Porównanie tanich, nowych kompaktów

Mamy 50 tys. zł i ogłaszamy prywatny przetarg na najlepsze nowe auto. Ma być niemałe, oszczędne i oczywiście dobrze wyposażone. Oferty wpłynęły od Chevroleta Cruze’a, Citroena C Elysee, Dacii Sandero i Toyoty Auris Classic.

Citroen C-Elysee: dobrze opakowany Pierwsza jazda 8 kwietnia 2013, 13:51

Citroen C-Elysee: dobrze opakowany

Nie uwierzysz, że taki elegancki samochód tak niewiele kosztuje, bo wygląda jak limuzyna wyższej klasy. Jednak Citroen C-Elysee to krewniak Peugeota 301, czyli auto z gatunku „duży za małe pieniądze”.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Citroen C-Elysee

Citroen Wydarzenia 29 marca 2017, 10:30

Premiery Citroena na targach w Poznaniu

Na stoisku Citroena będzie się wiele działo, czeka nas wiele premier, zarówno nowych, jak i zmodernizowanych modeli. Pokazane zostaną m.in. C1, SpaceTourer, C3. C4 Cactus, C4 Picasso oraz C – Elysse.

Najnowsze wyniki testów Euro NCAP. Wydarzenia 26 czerwca 2014, 14:12

Najnowsze wyniki testów Euro NCAP

Renault Megane, MG3, Volkswagen Golf Sportsvan, Citroen C-Elysee, Ford Tourneo Courier i Peugeot 301 - te auta zostały poddane testom bezpieczeństwa. Jakie wyniki osiągnęło każde z nich?

Citroen C-Elysee: nowa broń Sebastiena Loeba Wydarzenia 25 lipca 2013, 15:35

Citroen C-Elysee: nowa broń Sebastiena Loeba

Przyszły sezon w serii WTCC zapowiada się na arcy-ciekawy - do gry wchodzi Citroen i Sebastien Loeb, którego główną bronią będzie ten oto C-Elysee.

REKLAMA