[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Citroen C3 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Citroen C3: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Citroen C3

Citroen C5 Aircross

Citroen C5 Aircross pokazany na targach w Szanghaju (8)

Francuzi wprowadzają do oferty kolejny podwyższony model, o segment większy niż C4 Cactus.

Citroen

Premiery Citroena na targach w Poznaniu (4)

Na stoisku Citroena będzie się wiele działo, czeka nas wiele premier, zarówno nowych, jak i zmodernizowanych modeli. Pokazane zostaną m.in. C1, SpaceTourer, C3. C4 Cactus, C4 Picasso oraz C – Elysse.

Citroen C3

Citroen C3 – styl nietuzinkowy (13)

W segmencie aut miejskich nie ma drugiego takiego samochodu. Odważna stylistyka idzie w parze z dużą ilością możliwości personalizacji i paletą sprawdzonych silników.

Citroën C-Aircross

Citroën C-Aircross - koncepcyjna wersja C3 Picasso (5)

Francuzi zaprezentowali ciekawy model koncepcyjny, który zapowiadać ma produkcyjną wersję popularnego Citroena C3 Picasso. Czym wyróżnią się ten prototyp?

Citroen C3 WRC

Citroen C3 WRC gotowy na Monte Carlo! (6)

Już tylko miesiąc pozostał do startu kolejnego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Zespół Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team zaprezentował swoją najnowszą maszynę do walki o tytuł.

Citroen C3 WRC - pogromca

Citroen C3 WRC - pogromca "oesów" (9)

Sportowy oddział Citroena zaprezentował swoją najnowszą broń. Zanim model C3 WRC zadebiutuje na docinkach specjalnych w przyszłym sezonie, będzie miał premierę na salonie w Paryżu.

Citroen C3, Peugeot 208 i Renault Clio: Poznaj francuza.pl

Citroen C3, Peugeot 208 i Renault Clio: Poznaj francuza.pl (14)

Francuskie auta mimo, że uchodzą za dość awaryjne, przyciągają swoim designem. Porównujemy trzy modne, wyróżniające się auta znad Sekwany: Citroëna C3, Peugeota 208 i Renault Clio.

Citroen C3: ceny w Polsce

Citroen C3: ceny w Polsce (6)

Nowy Citroen C3 jest już w ofercie – zobacz jak wygląda jego cennik.

Nowy silnik w Citroenie C3

Nowy silnik w Citroenie C3 (2)

W ofercie Citroena pojawił się nowy 3-cylindrowy silnik 1.2 VTi.

REKLAMA
REKLAMA