Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Citroen C4 - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Citroen C4: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Citroen C4

Citroen C4 Cactus M Concept

Citroen Cactus M Concept - Targi Frankfurt 2015 (4)

Francuska marka jest znana z szalonych i nietuzinkowych konceptów. Wyjątkiem nie jest Cactus M Concept, czyli zwariowana wizja, przeznaczona dla plażowiczów. Prosimy ją do produkcji!

Mehari

Citroen Cactus Mehari na Frankfurt Motor Show (3)

Nowa wersja Citroena C4 Cactus zostanie pokazana we Frankfurcie. Inspiracją jest plażowe cabrio Mehari sprzed pół wieku

Test długodystansowy: Citroen C4 Cactus

Test długodystansowy: Citroen C4 Cactus - start (7)

To miło znaleźć w dzisiejszych czasach producenta, który wprowadza na rynek tak odważnie wyglądające modele. Citroen C4 Cactus przyciąga spojrzenia niczym Ferrari. Rozpoczynamy test.

Citroen C4

Citroen C4: Wietrzyk zmian (5)

Citroen C4 po liftingu zmienił się bardzo niewiele. Z zewnątrz zmiany są praktycznie niewidoczne, ale pod maską już tak. Jeździmy wersją PURETECH 130 z nowym automatem.

Porównanie Citroën C4 Picasso, Kia Carens i Renault Scénic

Test Citroën C4 Picasso, Kia Carens i Renault Scénic (17)

Szukasz nowego rodzinnego vana? Przyjrzyj się naszym propozycjom. W teście porównawczym sprawdzamy trzy familijne wozy - Citroëna C4 Picasso, Kię Carens i Renault Scénica. Każdy z nich reprezentuje nieco odmienny styl. Zobacz, który Tobie najbardziej przypadnie do gustu.

Citroen C4

Citroen C4: Francuski a zwyczajny (6)

W przeciwieństwie do swoich krewniaków Citroën C4 chce zdobyć klientów normalnością, a od niedawna również nowym benzynowym silnikiem turbo – 1.2 e-THP. 

Test długodystansowy: Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso: Na półmetku (10)

Nasz testowy Citroen C4 Picasso pokonuje dzielnie kolejne kilometry. Powoli dobijamy do końcowej liczby 50 000 km. C4 daje nam się poznać jako komfortowy i oszczędny samochód.

Porównanie Citroen C4 Cactus, Kia Soul i Mitsubishi ASX

Citroen C4 Cactus, Kia Soul i Mitsubishi ASX: Forma czy treść? (14)

Mniejszy samochód, ale bardziej stylowy, czy raczej standardowy, za to większy? Sprawdzamy, który daje więcej za podobne pieniądze – rozsądne Mitsubishi ASX, stylowa Kia Soul czy odjechany Citroën Cactus. 

Test długodystansowy Citroen C4 Picasso

Citroen C4 Picasso: Piękny czy bestia? - start (6)

Kolejne auto w naszym teście długodystansowym. Przez pół roku będziemy sprawdzać, czym zachwyci nas ten artysta. Na długim dystansie witamy Citroena C4 Picasso. 

1 2 3
STRONA 1 z 3