Citroen DS4

Citroen DS4 to kompakt, bazujący na Citroenie C4 II. DS4 jest bardziej ekskluzywną odmianą C4. Żeby zachować sportową stylistykę, projektanci ukryli tylne klamki w słupkach. Jako ciekawostkę można dodać, że Citroen DS4 nie ma opuszczanych tylnych szyb. W testach Euro NCAP DS4 zdobył 5 gwiazdek.

Testy samochodów Citroen DS4

Citroen DS4, Jeep Grand Cherokee, Kia Sportage, Subaru Outback, Suzuki SX4 Testy porównawcze 22 marca 2012, 10:01

Citroen DS4, Jeep Grand Cherokee, Kia Sportage, Subaru Outback, Suzuki SX4

Crossovery mają wzięcie. Nasze porównanie obejmuje dane techniczne (cena, spalanie), zawiera też opinie na temat tych modeli.

Citroen DS4, Mini Countryman Testy porównawcze 17 sierpnia 2011, 09:38

Citroën DS4, Mini Countryman – potęga sukcesu

Jeszcze niedawno takiego porównania by nie było, bo ani Citroën, ani Mini nie miały w ofercie modeli tak wyrafinowanych jak DS4 i Countryman. W teście porównawczym ich najmocniejsze wersje.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Citroen DS4

Tajemniczy koncept DS Wydarzenia 7 września 2015, 14:42

Tajemniczy koncept DS

Już za kilkanaście dni we Frankfurcie marka DS zaprezentuje model, który pozwoli jej "odciąć" się od Citroena i działać na własny rachunek.

DS 4 Crossback Wydarzenia 1 września 2015, 11:13

DS 4 przechodzi facelifting. Dołącza wersja Crossback - Targi Frankfurt 2015

Marka DS jest na polskim rynku niszowa. Na ulicach sporadycznie widać samochody tej marki, najwięcej jeździ modeli DS 3. "Czwórka" to już nisza nisz. Czy facelifting i nowa wersja Crossback pomogą podnieść słupki sprzedaży?

Nowy DS 5 Wydarzenia 28 maja 2015, 10:02

Pierwszy salon marki DS w Polsce

1 czerwca minie dokładnie rok od kiedy marka DS odłączyła się od rodzinnego Citroena. DS nadal pozostaje we francuskim koncernie, ale pod osobnym "kloszem". Wczoraj odbyło się otwarcie pierwszego salonu tej marki w Polsce.