Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Citroen - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Citroen: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Citroen

Citroen C4 Cactus

Nowy Citroen C4 Cactus – bez nakładek Airbumps? (7)

Już niebawem Citroen C4 Cactus przejdzie zasłużony face-lifting, a tymczasem zagraniczni informatorzy donoszą, że kolejna generacja będzie pozbawiona najbardziej charakterystycznego elementu – plastikowych osłon.

Citroen C5 Aircross

Citroen C5 Aircross pokazany na targach w Szanghaju (8)

Francuzi wprowadzają do oferty kolejny podwyższony model, o segment większy niż C4 Cactus.

Citroën C-Aircross

Citroën C-Aircross - koncepcyjna wersja C3 Picasso (5)

Francuzi zaprezentowali ciekawy model koncepcyjny, który zapowiadać ma produkcyjną wersję popularnego Citroena C3 Picasso. Czym wyróżnią się ten prototyp?

Citroen C3 WRC

Citroen C3 WRC gotowy na Monte Carlo! (6)

Już tylko miesiąc pozostał do startu kolejnego sezonu Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Zespół Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team zaprezentował swoją najnowszą maszynę do walki o tytuł.

DS 3 Givenchy

DS 3 Givenchy Le MakeUp - dla wyjątkowych kobiet (10)

Dom mody Givenchy oraz marka DS połączyły siły, a efektem tego jest limitowana wersja model DS 3. Le MakeUp można już zamawiać w polskich salonach.

Citroen C3 WRC - pogromca

Citroen C3 WRC - pogromca "oesów" (9)

Sportowy oddział Citroena zaprezentował swoją najnowszą broń. Zanim model C3 WRC zadebiutuje na docinkach specjalnych w przyszłym sezonie, będzie miał premierę na salonie w Paryżu.

DS3 - tu chodzi o styl

DS3 - tu chodzi o styl (7)

DS3 jest na rynku od sześciu lat. Mimo młodego wyglądu przyszedł czas na face-lifting. Sprawdzamy, co się zmieniło.

DS 3 Givenchy Le MakeUp

DS 3 Givenchy Le MakeUp - modniś z Paryża (11)

DS 3 to samochód modny sam w sobie. Ale francuska marka chce jeszcze bardziej podkreślić jego charakter. Stąd nawiązanie współpracy ze znaną firmą kosmetyczną Givenchy. 

Citroen SpaceTourer - nowy w rodzinie

Citroen SpaceTourer - nowy w rodzinie (3)

Do gamy modeli Citroena dołącza nowy członek - SpaceTourer. Jest wielozadaniowym vanem, który ma równie dobrze sprawdzić się na weekendowych wypadach za miasto, jak i w ciężkich pracach transportowych.

1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8