Cupra Ateca - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Cupra Ateca: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Cupra Ateca

Cupra Ateca 2020

Cupra Ateca po face liftingu – znamy cenę (8)

Cupra Ateca przeszła niedawno face lifting. SUV wciąż ma 300 KM, ale do „setki” przyspiesza nieco szybciej. Zyskał też odświeżony wygląd nadwozia i wnętrza oraz nowe opcje wyposażenia.

Cupra Ateca 2020

Cupra Ateca – face lifting sportowego SUV-a (10)

Zaledwie kilka dni po premierze Seata Ateca po face liftingu zmiany obejmują jego topową, sportową wersję, model Cupra Ateca.

Cupra Ateca Limited Edition: jazda jednym z 1999 egzemplarzy

Cupra Ateca Limited Edition: jazda jednym z 1999 egzemplarzy (6)

Cupra Ateca w tej wersji nie ma się specjalnie nazywać, ona ma specjalnie brzmieć! I to tak, jak na samochód o sportowych aspiracjach przystało.

Cupra Ateca Special Edition - Poznań Motor Show 2019

Cupra Ateca Special Edition - Poznań Motor Show 2019 (3)

Na poznańskich targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show debiutuje limitowany model Cupra Ateca Special Edition.

Cupra Ateca Special Edition

Cupra Ateca Special Edition w Poznaniu (3)

Na poznańskich targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show pojawi się limitowany model Cupra Ateca Special Edition.

Cupra Ateca - Poznań Motor Show 2018

Cupra Ateca – znamy polską cenę (3)

Cupra Ateca to pierwszy model hiszpańskiej marki, wydzielonej ze struktur Seata. Poznaliśmy właśnie cenę rasowego SUV-a.

Cupra Ateca - Poznań Motor Show 2018

Cupra Ateca - Poznań Motor Show 2018 (7)

Na targach motoryzacyjnych w Poznaniu po raz pierwszy w historii prezentuje się marka Cupra, wydzielona niedawno spod Seata. W Poznaniu podziwiać możemy pierwszy model marki o nazwie Cupra Ateca.

Cupra Ateca (Genewa 2018)

Cupra Ateca (Genewa 2018) (6)

O powstaniu marki Cupra, która została wydzielona ze struktur Seata, wiedzą już wszyscy zainteresowani. Dziś natomiast mamy do czynienia z oficjalnym debiutem Cupry i pierwszego modelu, jakim jest Cupra Ateca.

Cupra Ateca

Cupra Ateca - pierwszy model nowej marki (4)

O powstaniu marki Cupra, która została wydzielona ze struktur Seata, wiedzą już wszyscy zainteresowani. Dziś natomiast mamy do czynienia z oficjalnym debiutem Cupry i pierwszego modelu - Cupra Ateca.

REKLAMA