Cupra Leon - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Cupra Leon. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Cupra Leon. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Cupra Leon

Cupra Leon ST Pierwsza jazda 15 maja 2022, 06:00

Cupra Leon Sportstourer: Dużo litrów i koni - TEST

W cenniku Cupry Leona miano wersji flagowej przypada odmianie kombi, która jako jedyna w gamie ma napęd na cztery koła i przy okazji najwyższą moc – 310 KM.

Cupra Leon Pierwsza jazda 27 listopada 2021, 06:00

Cupra Leon PHEV: Wachlarz emocji - TEST

Przez kilkadziesiąt kilometrów może być autem elektrycznym, a potem hybrydą. Cupra Leon PHEV chce także wywołać emocje. Czy wywołuje?

Cupra Leon Pierwsza jazda 27 września 2021, 06:00

Cupra Leon: Nietuzinkowy- TEST

W kategorii kostiumowej nominację do Oscara ma pewną. Można odnieść wrażenie, że Leon  w przebraniu Cupry jest zupełnie innym autem niż Seat, na bazie którego go stworzono.

Seat Leon E-Hybrid Testy 9 lutego 2021, 06:00

Seat Leon e-Hybrid: cena oszczędności – TEST

Seat Leon w wersji e-Hybrid korzysta z dwóch mocnych silników, oferując dobre osiągi, a do tego na pełnym ładowaniu pokona średnio 50 km bez zużycia kropli paliwa. Czy to nie za wiele jak na jedno, kompaktowe auto? Sprawdzamy to w teście.

REKLAMA