[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Cupra - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Cupra: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Cupra, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Cupra. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Cupra

Cupra Ateca - Poznań Motor Show 2018 Wydarzenia 23 października 2018, 11:16

Cupra Ateca – znamy polską cenę

Cupra Ateca to pierwszy model hiszpańskiej marki, wydzielonej ze struktur Seata. Poznaliśmy właśnie cenę rasowego SUV-a.

Laia Sanz i Cupra TCR Wydarzenia 29 sierpnia 2018, 10:00

Cupra TCR – 3500 km w jeden dzień

Na początku września za kierownicą Cupry TCR usiądzie Laia Sanz, żeby na torze Catalunya jeździć przez 24 godziny, pokonując niemal 3500 kilometrów.

Cupra e-Racer Wydarzenia 1 sierpnia 2018, 10:48

Pierwszy test Cupra e-Racer

Barceloński tor w Castelloli posłużył jako miejsce testów pierwszego, w pełni elektrycznego wyścigowego samochodu turystycznego – Cupra e-Racer. Za kółkiem usiadł Jordi Gené, doświadczony i utytułowany kierowca, który doskonale wiedział jak sprawdzić możliwości pojazdu.

Cupra Ateca - Poznań Motor Show 2018 Wydarzenia 6 kwietnia 2018, 19:37

Cupra Ateca - Poznań Motor Show 2018

Na targach motoryzacyjnych w Poznaniu po raz pierwszy w historii prezentuje się marka Cupra, wydzielona niedawno spod Seata. W Poznaniu podziwiać możemy pierwszy model marki o nazwie Cupra Ateca.

Cupra e-Racer - Poznań Motor Show 2018 Wydarzenia 6 kwietnia 2018, 11:30

Cupra e-Racer - Poznań Motor Show 2018

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show marka Cupra pokazała, obok Cupry Ateca, wyścigowy samochód elektryczny Cupra e-Racer.

Cupra Ateca (Genewa 2018) Wydarzenia 6 marca 2018, 11:56

Cupra Ateca (Genewa 2018)

O powstaniu marki Cupra, która została wydzielona ze struktur Seata, wiedzą już wszyscy zainteresowani. Dziś natomiast mamy do czynienia z oficjalnym debiutem Cupry i pierwszego modelu, jakim jest Cupra Ateca.

Cupra e-Racer Wydarzenia 2 marca 2018, 11:41

Cupra e-Racer - elektryczna wyścigówka

Seat oficjalnie uruchomił sportową markę Cupra kilka dni temu. Na salonie w Genewie światło dzienne ujrzy elektryczny samochód wyścigowy Cupra e-Racer.

Cupra Ateca Wydarzenia 22 lutego 2018, 16:00

Cupra Ateca - pierwszy model nowej marki

O powstaniu marki Cupra, która została wydzielona ze struktur Seata, wiedzą już wszyscy zainteresowani. Dziś natomiast mamy do czynienia z oficjalnym debiutem Cupry i pierwszego modelu - Cupra Ateca.

REKLAMA
REKLAMA