Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Cupra - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Cupra: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Cupra, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Cupra. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Cupra

Cupra Ateca - Poznań Motor Show 2018 Wydarzenia 6 kwietnia 2018, 19:37

Cupra Ateca - Poznań Motor Show 2018

Na targach motoryzacyjnych w Poznaniu po raz pierwszy w historii prezentuje się marka Cupra, wydzielona niedawno spod Seata. W Poznaniu podziwiać możemy pierwszy model marki o nazwie Cupra Ateca.

Cupra e-Racer - Poznań Motor Show 2018 Wydarzenia 6 kwietnia 2018, 11:30

Cupra e-Racer - Poznań Motor Show 2018

Na targach motoryzacyjnych Poznań Motor Show marka Cupra pokazała, obok Cupry Ateca, wyścigowy samochód elektryczny Cupra e-Racer.

Cupra Ateca (Genewa 2018) Wydarzenia 6 marca 2018, 11:56

Cupra Ateca (Genewa 2018)

O powstaniu marki Cupra, która została wydzielona ze struktur Seata, wiedzą już wszyscy zainteresowani. Dziś natomiast mamy do czynienia z oficjalnym debiutem Cupry i pierwszego modelu, jakim jest Cupra Ateca.

Cupra e-Racer Wydarzenia 2 marca 2018, 11:41

Cupra e-Racer - elektryczna wyścigówka

Seat oficjalnie uruchomił sportową markę Cupra kilka dni temu. Na salonie w Genewie światło dzienne ujrzy elektryczny samochód wyścigowy Cupra e-Racer.

Cupra Ateca Wydarzenia 22 lutego 2018, 16:00

Cupra Ateca - pierwszy model nowej marki

O powstaniu marki Cupra, która została wydzielona ze struktur Seata, wiedzą już wszyscy zainteresowani. Dziś natomiast mamy do czynienia z oficjalnym debiutem Cupry i pierwszego modelu - Cupra Ateca.