Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Dacia Duster - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Dacia Duster: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Dacia Duster

Dacia Duster 2017

Nowa Dacia Duster - znamy polski cennik (3)

Po siedmiu latach od premiery pierwszej generacji Dacia Duster przechodzi gruntowne zmiany. Polski importer podał właśnie oficjalny cennik Dustera - jest drożej, czy nie? Zobaczcie!

Dacia Duster 2017

Nowa Dacia Duster - zmiany na dobre (7)

Po siedmiu latach od debiutu Dacia Duster przechodzi gruntowne zmiany. Oto druga generacja popularnego, budżetowego SUV-a.

Dacia Duster 2017

Nowa Dacia Duster - pierwsze zdjęcia (3)

Po siedmiu latach od debiutu Dacia Duster przechodzi gruntowne zmiany. Oto druga generacja popularnego, budżetowego SUV-a.

SUV-y kontra terenówki

SUV-y kontra terenówki: Ostro pod górę (16)

Sprawdzamy, czy współczesne SUV-y poradzą sobie w terenie, tak samo dobrze, jak pełnoprawne terenówki. Do walki stają Audi Q5, BMW X5, Dacia Duster, Jeep Wrangler, Mercedes G i GLA, Range Rover, Skoda Yeti i VW T5 Rockton.

Używana Dacia Duster

Używana Dacia Duster: Bezpretensjonalna (5)

Szukasz praktycznego SUV-a w przystępnej cenie? Dacia Duster powinna Cię zainteresować. Jest tania w zakupie, nie droższa w utrzymaniu, a najstarsze modele mają 4 lata.

Test crossoverów

Crossovery: Droga do miasta (29)

Mówią na nie bulwarowe tygrysy. W porównaniu Dacia Duster, Fiat 500L Trekking, Nissan Juke, Opel Mokka, Peugeot 2008 i Renault Captur, czyli krawężniki miast mogą zacząć się bać.  

Dacia Duster - pierwsza jazda

Dacia Duster: kontynuacja (11)

Odświeżony crossover Dacii wygląda lepiej, jest bardziej funkcjonalny, ma ładniejsze wnętrze i, co ważne, nie stracił zapału do jazdy w terenie. Będzie kontynuował sukces modelu pierwszej generacji, którego kupiło aż 800 tys. klientów na całym świecie.

Modernizacja Dacii Duster - teraz wygląda nowocześnie

Modernizacja Dacii Duster - teraz wygląda nowocześnie (2)

Rumuński, tani SUV został poddany niewielkiej kosmetyce, dzięki czemu dalej pozostanie atrakcyjnym modelem na rynku - już nie tylko cenowo.