REKLAMA

Dacia Duster - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Dacia Duster: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Dacia Duster

Dacia Duster Pick-Up

Dacia Duster Pick-Up: kosztowny i niedostępny (5)

Skonstruowanie pick-upa na bazie istniejącego modelu nie wydaje się szczególnie trudnym zadaniem. Tymczasem Dacia potrzebowała niemal dwóch lat, żeby wypuścić na rynek Dustera Pick-up.

Dacia Duster TCe 100 LPG

Instalacja LPG za 1000 zł? Takie rzeczy tylko w Dacii (14)

Dzisiaj niełatwo znaleźć samochód z fabryczną instalacją gazową, no chyba że zajrzy się do cennika Dacii. Inwestycja w LPG zwraca się już po kilku tygodniach.

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku (8)

Oferta nowych modeli z fabryczną instalacją LPG nie jest tak bogata jak w przeszłości. Dziś jeśli chcemy skorzystać z fabrycznej ochrony gwarancyjnej mamy do wyboru 8 modeli, z których najwięcej oferuje Dacia i Renault.

dacia duster

Dacia Duster - Z gazem w podłodze - TEST (9)

Dlaczego Dacia Duster jest dobra? Bo jest dobra i tania. Tej zasady trzyma się Dacia, która świętuje 15-lecie pod skrzydłami Renault w najlepszy sobie znany sposób – tanim modelem z jeszcze tańszym źródłem napędu. Wrażenia z jazdy Dusterem LPG.

Dacia Duster - papamobile papieża Franciszka

Dacia Duster nowym papamobile papieża Franciszka (2)

Papież Franciszek otrzymał od przedstawicieli Grupy Renault nowe papamobile. Jest nim Dacia Duster ze specjalną nadbudówką.

Dacia Duster 2017

Dacia Duster z nowym silnikiem TCe 100. Znamy cenę (3)

Dacia Duster dostępna będzie z nowym silnikiem turbo, który zastąpi wolnossący motor 1.6. Znamy już cenę auta. Wciąż jest konkurencyjna.

Dacia Duster pick-up

Dacia Duster pick-up potwierdzona (2)

Dacia potwierdza, że druga generacja Dustera doczeka się użytkowej wersji pick-up. To będzie kolejny hit marki.

Dacia Duster 2017

Dacia Duster z nowym silnikiem 1.3 TCe (2)

Dacia Duster od stycznia dostępna będzie z nowym silnikiem benzynowym TCe w dwóch wariantach mocy.

Dacia Duster, Fiat Tipo, Suzuki Baleno - trzech z dyskontu

Dacia Duster, Fiat Tipo, Suzuki Baleno - trzech z dyskontu (25)

Crossover, kompaktowe kombi, miejski hatchback. W supermarkecie z samochodami porozstawiano je w różnych działach, ale każde chce zainteresować tego samego klienta. W porównaniu trzy niedrogie modele.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA