REKLAMA

Dacia Logan

Dacia Logan była pierwszym modelem stworzonym po odrodzeniu się rumuńskiej marki pod rządami Renault. Jej pierwsza generacja swoją premierę miała w 2004 roku na wystawie w Paryżu. Już dwa lata później model ten poddany został drobnemu liftingowi, by w 2008 roku przejść większą modernizację. Poza nadwoziem sedan, Logan był oferowany również jako kombi (Logan MCV), pickup (Logan Pickup) oraz van (Logan van). Zmianę generacyjną Dacia Logan przeszła w 2012 roku - premiera drugiej odsłony modelu miała miejsce także na wystawie w Paryżu, a rok później do oferty dołączył Logan MCV. Z racji bliskich koneksji z marką Renault model Logan jest/był sprzedawany na niektórych rynkach pod marką Renault, Nissan, a nawet Łada.

Testy samochodów Dacia Logan

Volkswagen Passat Variant B6 Testy samochodów używanych 5 października 2010, 15:09

Używane kombi z dużym bagażnikiem

Duże kombi przewiozą prawie wszystko. Wielkość bagażnika ma znaczenie nie tylko w chwili przeprowadzki. Przedstawiamy 9 aut używanych z największym kufrem. 

Dacia Logan pick-up Pierwsza jazda 31 marca 2009, 15:14

Dacia Logan pick-up – studium prostoty

Dacia lubi wyzwania. Pojawienie się Dacii Logan w wersjach pick-up i van powinno spędzać sen z powiek konkurentom. I bynajmniej nie tylko z powodu ceny.

Test porównawczy Skody Fabii, Dacii Logan i Nissana Note Testy porównawcze 30 czerwca 2008, 10:04

Skoda Fabia, Dacia Logan i Nissan Note – Ważne co z tyłu

Czy typowe kombi ma szanse z autami z nadczynnością „przysadki mózgowej", czyli o ponadprzeciętnym wzroście? Sprawdziliśmy to w teście porównawczym.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Dacia Logan

Dacia Sandero 2020 Wydarzenia 29 września 2020, 06:00

Dacia Sandero i Logan – premiera nowej generacji

Dacia Sandero i Logan debiutują w nowej odsłonie. Mają bardziej nowoczesny wygląd i wyposażenie, a producent obiecuje zachowanie dobrego stosunku jakości do ceny.

Dacia Sandero 2020 Wydarzenia 7 września 2020, 13:02

Dacia Logan i Sandero – pierwsze zdjęcia nowej generacji

Dacia Logan i Sandero zostały właśnie zaprezentowane w nowej odsłonie. Na razie mamy jednak tylko kilka zdjęć nadwozia. Na resztę zaczekamy do końca września.

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku Wydarzenia 7 lipca 2020, 06:00

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku

Oferta nowych modeli z fabryczną instalacją LPG nie jest tak bogata jak w przeszłości. Dziś jeśli chcemy skorzystać z fabrycznej ochrony gwarancyjnej mamy do wyboru 8 modeli, z których najwięcej oferuje Dacia i Renault.

REKLAMA