REKLAMA

Dacia Logan - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Dacia Logan: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Dacia Logan

Dacia Sandero 2020

Dacia Sandero i Logan – premiera nowej generacji (22)

Dacia Sandero i Logan debiutują w nowej odsłonie. Mają bardziej nowoczesny wygląd i wyposażenie, a producent obiecuje zachowanie dobrego stosunku jakości do ceny.

Dacia Sandero 2020

Dacia Logan i Sandero – pierwsze zdjęcia nowej generacji (3)

Dacia Logan i Sandero zostały właśnie zaprezentowane w nowej odsłonie. Na razie mamy jednak tylko kilka zdjęć nadwozia. Na resztę zaczekamy do końca września.

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku (8)

Oferta nowych modeli z fabryczną instalacją LPG nie jest tak bogata jak w przeszłości. Dziś jeśli chcemy skorzystać z fabrycznej ochrony gwarancyjnej mamy do wyboru 8 modeli, z których najwięcej oferuje Dacia i Renault.

Volkswagen Passat Variant B6

Używane kombi z dużym bagażnikiem (18)

Duże kombi przewiozą prawie wszystko. Wielkość bagażnika ma znaczenie nie tylko w chwili przeprowadzki. Przedstawiamy 9 aut używanych z największym kufrem. 

400-konna Dacia: to możliwe, zobacz film!

400-konna Dacia: to możliwe, zobacz film! (5)

Przygotowana do wyścigów serii STTC (Swedish Touring Racing Championship) Dacia będzie walczyć z BMW, Citroenem i Volvo.

Dacia Logan MCV: dla Ciebie i rodziny

Dacia Logan MCV: dla Ciebie i rodziny (8)

Tanie, do bólu praktyczne i pojemne auto z nieskomplikowaną techniką na pokładzie - czy to przepis na sukces w pogrążonej w kryzysie Europie?

Dacia Logan – są polskie ceny

Dacia Logan – są polskie ceny (5)

Długo oczekiwany cennik nowego Logana już jest.

Dacia Logan MCV

Wyprzedaż Dacii Logan MCV (2)

Schodzący ze sceny Logan MCV jest teraz dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie.

REKLAMA
REKLAMA