REKLAMA

Dacia Logan - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Dacia Logan. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Dacia Logan. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Dacia Logan

Volkswagen Passat Variant B6 Testy samochodów używanych 5 października 2010, 15:09

Używane kombi z dużym bagażnikiem

Duże kombi przewiozą prawie wszystko. Wielkość bagażnika ma znaczenie nie tylko w chwili przeprowadzki. Przedstawiamy 9 aut używanych z największym kufrem. 

Dacia Logan pick-up Pierwsza jazda 31 marca 2009, 15:14

Dacia Logan pick-up – studium prostoty

Dacia lubi wyzwania. Pojawienie się Dacii Logan w wersjach pick-up i van powinno spędzać sen z powiek konkurentom. I bynajmniej nie tylko z powodu ceny.

Test porównawczy Skody Fabii, Dacii Logan i Nissana Note Testy porównawcze 30 czerwca 2008, 10:04

Skoda Fabia, Dacia Logan i Nissan Note – Ważne co z tyłu

Czy typowe kombi ma szanse z autami z nadczynnością „przysadki mózgowej", czyli o ponadprzeciętnym wzroście? Sprawdziliśmy to w teście porównawczym.

Dacia Logan Test 14 maja 2008, 20:04

Dacia Logan - Happy end

Przed laty auta tej marki nie kojarzyły się najlepiej. Dziś, zupełnie nowy rozdział w jej historii otwiera Logan. Bez wątpienia, najlepsza Dacia wszech czasów.

Renault Thalia i Dacia Logan Testy porównawcze 21 kwietnia 2008, 10:00

Renault Thalia i Dacia Logan – Rumun goni Turka

Masz tylko 30 tysięcy zł? Nie martw się, mamy dobrą wiadomość. Możesz za to kupić samochód i nowy, i wyjątkowy, i jeszcze możesz pomarudzić, który wybrać - Renault Thalię czy Dacię Logan.

Dacia Logan MCV Pierwsza jazda 20 sierpnia 2007, 11:24

Prawie autobus - Dacia Logan MCV

Siedmioosobowych aut pojawia się coraz więcej, tyle że dość drogich. Czy oprócz przystępnej ceny Dacia Logan MCV ma coś, czego inni nie mają?

Dacia Logan MCV 1.5 dCi Ambiance Pierwsza jazda 6 marca 2007, 11:43

Kombi gościnne

Ma wiele zalet i jedną, rzucającą się w oczy, wadę - nieciekawy wygląd. Dacia Logan MCV 1.5 dCi to kawał samochodu za niewielkie pieniądze.

Test porównawczy Chevrolet Aveo, Dacia  Logan, Fiat Albea, Honda City, Hyundai Accent Testy porównawcze 17 kwietnia 2006, 09:03

Limuzyny dla ludu

W tych samochodach nie znajdziecie najnowszych rozwiązań technicznych. Nie liczcie też na bogate wyposażenie i oszałamiające osiągi. Mają za to wielkie bagażniki i są tanie. Oto Chevrolet Aveo, Dacia Logan, Fiat Albea, Honda City i Hyundai Accent - bohaterowie ludowej wyobraźni.

Porównanie Dacia Logan, Kia Picanto, Toyota Aygo Testy porównawcze 6 lutego 2006, 10:55

Alternatywy 3

Samochodów w Polsce przybyło, chociaż nie tych nowych głównie. Kontrofertą dla wielu aut używanych są jedynie tańsze modele, na przykład Dacia Logan, Kia Picanto i Toyota Aygo, mocno przy tym różniące się. Który wybrać?

REKLAMA
REKLAMA