Dacia Spring - Wiadomości

Informacje o samochodach Dacia Spring: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Dacia Spring, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Dacia Spring. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Dacia Spring

Volkswagen e-up! Wydarzenia 21 lutego 2022, 11:24

Volkswagen e-Up! powraca, ale nie do Polski

Volkswagen przywraca do oferty swój najtańszy elektryczny model e-Up! Niestety, wszystko wskazuje na to, że w Polsce wciąż najtańszym elektrykiem będzie Dacia Spring.

Dacia Spring w Polsce Wydarzenia 14 kwietnia 2021, 11:33

Dacia Spring - cena. To najtańsze auto elektryczne na rynku

Dacia Spring będzie najtańszym samochodem z napędem elektrycznym na rynku. Podczas konferencji prasowej poznaliśmy ceny i wyposażenie.

Dacia Spring Wydarzenia 11 marca 2021, 13:01

Dacia Spring: cena i osiągi budżetowego „elektryka”

Dacia Spring to niewielki, elektryczny samochód do miasta, który ma oferować spory zasięg, przy niewielkiej cenie. Niestety, okupione jest to przeciętnymi osiągami.

Renault Arkana Wydarzenia 3 lutego 2021, 12:55

Nowe modele Renault i Dacia w Polsce

Renault podsumowuje rok 2020, zapowiadając przy tym modelową ofensywę. Wśród nowości wymienić trzeba SUV-a coupe Renault Arkana czy budżetowe auto elektryczne Dacia Spring.

Dacia Bigster Concept Wydarzenia 14 stycznia 2021, 15:49

Dacia Bigster – nowe modele, nowe logo

Dacia Bigster Concept to 4,6-metrowy SUV segmentu C, który pojawi się w ofercie marki w najbliższych latach. Oprócz tego Dacia zapowiada przed rokiem 2025 dwa inne nowe modele.

REKLAMA