REKLAMA

Dacia - Wiadomości

Informacje o samochodach marki Dacia: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach marki Dacia, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów marki Dacia. Aktualne ceny oferowanych na rynku modeli. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące marki Dacia

Dacia Sandero 2020 Wydarzenia wczoraj, 17:08

Nowa Dacia Sandero. Lepsza i droższa

Dacia Sandero debiutuje w nowej odsłonie. Ma nie tylko bardziej nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim konstrukcję. Auto podrożało w stosunku do poprzednika, ale niewiele.

Dacia Bigster Concept Wydarzenia 14 stycznia 2021, 15:49

Dacia Bigster – nowe modele, nowe logo

Dacia Bigster Concept to 4,6-metrowy SUV segmentu C, który pojawi się w ofercie marki w najbliższych latach. Oprócz tego Dacia zapowiada przed rokiem 2025 dwa inne nowe modele.

Dacia Duster Pick-Up Wydarzenia 9 listopada 2020, 15:05

Dacia Duster Pick-Up: kosztowny i niedostępny

Skonstruowanie pick-upa na bazie istniejącego modelu nie wydaje się szczególnie trudnym zadaniem. Tymczasem Dacia potrzebowała niemal dwóch lat, żeby wypuścić na rynek Dustera Pick-up.

Dacia Spring Wydarzenia 16 października 2020, 06:05

Dacia Spring – premiera budżetowego auta elektrycznego

Dacia Spring została oficjalnie zaprezentowana w marcu tego roku, ale teraz poznaliśmy znacznie więcej szczegółów. Producent zapowiada, że Spring ma mieć bezkonkurencyjnie niską cenę.

Dacia Sandero 2020 Wydarzenia 29 września 2020, 06:00

Dacia Sandero i Logan – premiera nowej generacji

Dacia Sandero i Logan debiutują w nowej odsłonie. Mają bardziej nowoczesny wygląd i wyposażenie, a producent obiecuje zachowanie dobrego stosunku jakości do ceny.

Dacia Sandero 2020 Wydarzenia 7 września 2020, 13:02

Dacia Logan i Sandero – pierwsze zdjęcia nowej generacji

Dacia Logan i Sandero zostały właśnie zaprezentowane w nowej odsłonie. Na razie mamy jednak tylko kilka zdjęć nadwozia. Na resztę zaczekamy do końca września.

VW Tiguan i Golf Variant Wydarzenia 8 sierpnia 2020, 06:00

Top 10 samochodów osobowych z największymi bagażnikami: Na wakacyjny wyjazd – Ranking

Przygotowaliśmy ranking samochodów osobowych z największymi bagażnikami, czyli takich, do których na wakacyjny wyjazd zabierzemy 5-osobową rodzinę i jednocześnie zmieścimy najwięcej bagaży. W tym zestawieniu królują luksusowe SUV-y, ale można też znaleźć jeden model budżetowy.

Dacia Duster TCe 100 LPG Wydarzenia 8 lipca 2020, 09:50

Instalacja LPG za 1000 zł? Takie rzeczy tylko w Dacii

Dzisiaj niełatwo znaleźć samochód z fabryczną instalacją gazową, no chyba że zajrzy się do cennika Dacii. Inwestycja w LPG zwraca się już po kilku tygodniach.

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku Wydarzenia 7 lipca 2020, 06:00

Nowe auta z instalacją LPG – przegląd rynku

Oferta nowych modeli z fabryczną instalacją LPG nie jest tak bogata jak w przeszłości. Dziś jeśli chcemy skorzystać z fabrycznej ochrony gwarancyjnej mamy do wyboru 8 modeli, z których najwięcej oferuje Dacia i Renault.

Dacia Spring Wydarzenia 3 marca 2020, 10:46

Dacia Spring – elektryczna premiera (Genewa 2020)

Na salonie samochodowym w Genewie, który odbywa się online, Dacia pokazała model Dacia Spring, który zapowiada pierwszy elektryczny model marki.

REKLAMA
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA