[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Dodge Caliber

Dodge Caliber

Opinia eksperta

Jeżeli komuś agresywny wygląd i amerykańskie pochodzenie rekompensują kiepską jakość materiałów wykończeniowych, złe prowadzenie i słabe hamulce – powinien już dziś kupić Dodge’a Calibra.

Jarosław Maznas
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Dodge Caliber

Dodge Caliber i Honda Civic Testy porównawcze 15 lipca 2008, 10:56

Czucie bluesa – Dodge Caliber i Honda Civic

Dodge chce, żeby Europa poczuła takiego bluesa, jakiego słuchają Amerykanie. No to poczujmy. W naszym teście Dodge Caliber kontra Honda Civic.

Dodge Caliber Test 30 czerwca 2008, 10:28

Straszak

Ma agresywny wygląd. Wydaje się, że w środku zmieści się cała rodzina Soprano. Sprawia wrażenie, że nic nie może go powstrzymać - nawet Talibowie. Ale to jedynie pozory. Dodge Caliber ma tylko agresywny wygląd.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Dodge Caliber

Dodge Caliber SRT4 Wydarzenia 23 lipca 2010, 08:24

Dodge Caliber - akcja serwisowa

Chrysler powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że samochody Dodge Caliber, wyprodukowane w USA, mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

Powiew świezości u Dodge’a Wydarzenia 2 września 2009, 09:07

Powiew świezości u Dodge’a

Na Salonie Samochodowym we Frankfurcie zaprezentowany zostanie odświeżony Dodge Caliber.

Dodge Caliber SRT4 Wydarzenia 8 kwietnia 2008, 10:08

Caliber SRT4 na torze!

Dodge Caliber SRT4 to jedno z najmocniejszych aut o napędzie przednim. Niedawno mieliśmy okazję przetestować ten samochód na torze. Zapraszamy na film!

REKLAMA