Dodge RAM - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Dodge RAM: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Dodge RAM

dd

Polska galeria ekskluzywnych marek samochodowych (12)

Dziś już nie musimy wyjeżdżać do Niemiec, by kupić egzotyczny samochód. Oto lista najbardziej unikalnych marek, które posiadają przedstawicielstwa w Polsce.

Aznom Palladium

Aznom Palladium: limuzyna na bazie pick-upa (15)

Aznom Palladium, o którym pisaliśmy niedawno, to jeden z najdziwniejszych samochodów ostatnich lat. Jest sedanem, zbudowanym na bazie... Rama 1500. Może i jest luksusowy, ale wygląda po prostu źle.

RAM1500_L200

Dodge RAM 1500 vs. Mitsubishi L200: Wojna dwóch światów - TEST (21)

Jeden pick-up japoński, drugi amerykański, ale i jeden, i drugi chce przekonać do siebie europejskich kierowców. Mitsubishi L200, który przez lata wypracował sobie pozycję bestsellera w klasie, i RAM 1500, oferowany w Polsce od niedawna, mają kilka wspólnych cech, ale więcej je różni.

Dodge Ram 1500 Rumble Bee Concept: pick-up jakiego nie było

Dodge Ram 1500 Rumble Bee Concept: pick-up jakiego nie było (10)

W Detroit Dodge zaprezentował bardzo jadowity koncept Rama, który wewnątrz ma zamontowany bursztyn z zatopioną w nim pszczołą.

REKLAMA