Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Ferrari 488 GTB - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ferrari 488 GTB: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ferrari 488 GTB

488 GTB

Ferrari 488 GTB Misha Design (4)

Kalifornijska firma, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie body kitów przygotowała pakiet dla Ferrari 488 GTB, który wygląda niczym model FXX K.

Ferrari 488 Challenge

Ferrari 488 Challenge - turbo na torze (5)

Podczas corocznej imprezy Ferrari, która zwykle jest podsumowaniem sezonu wyścigowego włosi pokazali najnowszą zabawkę, gotowa do sezonu 2017.

Ferrari GTC4 Lusso T

Kupujesz Ferrari? Musisz być cierpliwy! (7)

Czasy, kiedy Ferrari było niszowym producentem samochodów już dawno odeszły. Klienci zamawiający nowe egzemplarze z włoskiej stajni muszą się uzbroić w cierpliwość. Wszystko przez zbyt duże zainteresowanie.

Test Ferrari 488 GTB - Madonna Mia!

Test Ferrari 488 GTB - Madonna Mia! (21)

Moment obrotowy jego silnika jest o 220 Nm większy niż w poprzednim modelu. Dwie sprężarki produkują tak wielkie ciśnienie, że koniecznie musieliśmy sprawdzić, czy 760 Nm przenoszone na tylną oś w ogóle da się opanować. Test Ferrari 488 GTB. 

Ferrari 488 GTB - Novitec podkręca berlinettę turbo

Ferrari 488 GTB - Novitec podkręca berlinettę turbo (20)

Novitec jak zwykle trzyma poziom i przedstawia kolejny mocno zmodyfikowany samochód. Tym razem padło na Ferrari i model 488 GTB. Zobacz, jak prezentuje się Ferrari dłubnięte przez ludzi z Novitec Rosso.

Ferrari 488 MM Speciale

Ferrari 488 MM Speciale - jedyny taki (4)

Na polskich portalach ogłoszeniowych często widzimy ogłoszenia z napisem = "jedyny taki". Jeśli kiedykolwiek właściciel tego Ferrari zdecyduje się na sprzedaż, taki opis będzie całkowicie zgodny z prawdą. Oto Ferrari 488 MM Speciale.

Ferrari 488 Spider oficjalnie - Targi Frankfurt 2015

Ferrari 488 Spider oficjalnie - Targi Frankfurt 2015 (7)

Ferrari 488 GTB straciło dach, a my dla niego tracimy głowę. W Maranello wypuścili najszybsze cabrio ze zdejmowanym sztywnym dachem z centralnie umieszczoną V-ósemką – oto Ferrari 488 Spider.