Ferrari California - Wiadomości

Informacje o samochodach Ferrari California: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Ferrari California, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Ferrari California. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Ferrari California

Ferrari Portofino Wydarzenia 24 sierpnia 2017, 14:00

Ferrari Portofino - z wiatrem we włosach

Następca Californii, który zostanie zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Frankfurcie, przenosi nas nazewnictwem ze Stanów Zjednoczonych na włoską prowincję.

Akcja serwisowa Ferrari California T Wydarzenia 29 grudnia 2015, 07:51

Akcja serwisowa Ferrari California T

Kolejne problemy z "ognistymi" maszynami z Maranello. Aż 185 egzemplarzy modelu California T zostało wezwanych do amerykańskich serwisów Ferrari z powodu ryzyka samozapłonu.

Ferrari California T od Novitec Rosso Wydarzenia 25 czerwca 2015, 13:00

Ferrari California T od Novitec Rosso

Kabriolet z Maranello pod okiem inżynierów z Novitec Rosso nabrał więcej życia. Nowy body-kit i porządny zastrzyk mocy charakteryzują Californię T N-Largo. 

Novitec Rosso Ferrari California Wydarzenia 9 grudnia 2009, 10:45

Ferrari California – 40 koni więcej

Jeden z najnowszych modeli włoskiej marki, czyli California, doczekał się tuningu u firmy Novitec Rosso - stajni, znanej z przeróbek Ferrari.

Ferrari California Edo Competition Wydarzenia 18 czerwca 2009, 10:25

500 koni mechanicznych i 315 km/h!

Pierwsze w historii Ferrari z elektrycznie otwieranym aluminiowym dachem doczekało się pierwszego tuningu. Oto Ferrari Califronia spod ręki Edo Competition.

REKLAMA