[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Ferrari Enzo - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ferrari Enzo: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ferrari Enzo

Ferrari Enzo

Ferrari Enzo Tommy'ego Hilfigera na aukcji (9)

Potentat i projektant mody, Tommy Hilfiger postanowił sprzedać jedną ze swoich "zabawek". Na aukcje trafił jego Ferrari Enzo.

Ferrari Enzo Jana Pawła II

Ferrari Enzo Jana Pawła II sprzedane za astronomiczną kwotę (9)

Ferrari Enzo należące do papieża Jana Pawła II zostało sprzedane na aukcji RM Sotheby’s 2015. Zobacz, jaką astronomiczną kwotę uzyskano za ten wyjątkowy samochód.

2 Ferrari Michaela Schumachera na sprzedaż

2 Ferrari Michaela Schumachera na sprzedaż (9)

Garage Zenith wystawił na sprzedaż dwa Ferrari, które w przeszłości należały do Michaela Schumachera - Enzo Ferrari i FXX.

Ferrari Enzo na filmie

Ferrari Enzo na filmie (2)

Pamiętacie właściciela Rolls-Royce Phantoma, który bawił się nim w terenie? Oto kolejny filmik z serii, tym razem z Ferrari Enzo.

REKLAMA
REKLAMA