Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Ferrari F12berlinetta - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ferrari F12berlinetta: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ferrari F12berlinetta

Ferrari F12berlinetta

Ferrari F12berlinetta Carlex Design - ze smakiem (7)

Polska firma tuningowa, która specjalizuje się w przerabianiu wnętrz i tapicerek aut stworzyła kolejny projekt. Tym razem na warsztat trafiło superauto z Maranello.

Ferrari F12tdf

Ferrari F12tdf oficjalnie (7)

To jedna z najgorętszych premier motoryzacyjnych tego roku. Ferrari wypuszcza jeden z najszybszych i najbardziej ekscytujących modeli w ofercie.

Włoski złom za 77,000 euro?

Włoski złom za 77,000 euro? (7)

Niektóre auta trzymają swoją cenę niezależnie od stanu, w jakim są. Ale kwota ponad 300 tys. zł. za doszczętnie zniszczone Ferrari F12 Berlinetta to chyba przesada.  

Ferrari F12 GTO przedpremierowo?

Ferrari F12 GTO przedpremierowo? (2)

Ferrari F12 TRS: Jedno z trzech

Ferrari F12 TRS: Jedno z trzech (7)

Nadzwyczajne Ferrari F12 TRS pojawiło się podczas tegorocznej edycji Ferrari Cavalcade. Zbudowane na modelu F12 Berlinetta zachwyca swoim wyglądem. 

Czy takie będzie Ferrari F12 GTO?

Czy takie będzie Ferrari F12 GTO? (2)

Czy to czas na facelifting Ferrari F12 Berlinetta?

Czy to czas na facelifting Ferrari F12 Berlinetta? (3)

Ferrari F12 Berlinetta od Novitec Rosso: wulkan mocy

Ferrari F12 Berlinetta od Novitec Rosso: wulkan mocy (27)

Nazywa się N-LARGO i dzięki programowi tuningowemu może rozpędzić się do 350 km/h – oto F12 Berlinetta w wykonaniu firmy Novitec Rosso.

Ferrari F12 Berlinetta i Pagania Huayra: demony mocy

Ferrari F12 Berlinetta i Pagania Huayra: demony mocy (14)

Obydwa są członkami klubu aut sportowych pisanych przez bardzo duże S. Ferrari F12 Berlinetta i Pagani Huayra mają 700-konne silniki V12 i uwielbiają udowadniać sobie nawzajem, który jest bardziej nie z tej ziemi.

STRONA 1 z 2