Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Ferrari FF

Ferrari FF to pierwszy samochód włoskiej marki produkowany w wersji nadwoziowej grand tourer. Auto miało swoją premierę w 2011 roku na targach samochodowych w Genewie. Pod maską kryje sie silnik V12 o pojemności 6.3 litra, który generuje moc 660 KM. Pozwala to kierowcy Ferrari FF zobaczyć "setkę" na prędkościomierzu już po zaledwie 3.7 s. Maksymalna prędkość wynosi bagatela 337 km/h. FF powstało głównie z myślą o klientach, którzy chcieli użytkować swoje Ferrari na codzień, nie od święta, czy na torze. W związku z tym Ferrari FF zyskało 4 miejscową kabinę oraz napęd na cztery koła, który wyłącza się dopiero po wbiciu piątego biegu.

Testy samochodów Ferrari FF

Ferrari FF Pierwsza jazda 28 czerwca 2011, 09:20

Ferrari FF – cztery miejsca i napęd na cztery koła

Przyjście na świat nowego Ferrari to zawsze wielkie wydarzenie, a w roku pańskim 2011 debiutuje model wyjątkowy. Nasz raport z narodzin Ferrari FF.

Wiadomości dotyczące modelu Ferrari FF

Ferrari FF facelifting Wydarzenia 26 stycznia 2016, 11:47

Ferrari FF - będzie facelifting

Ferrari podzieliło się pierwszą zapowiedzią odświeżonego modelu FF. Premierę zaplanowano na wystawę aut Concorso d'Eleganza Villa d'Este w przyszłym miesiącu.

Pagani Huayra Wydarzenia 4 listopada 2014, 11:39

Ferrari, Pagani, Lamborghini - bolidy z plakatu

Cztery samochody. Każdy z nich mógłby zdobić ścianę nad biurkiem. Oto Ferrari FF,  Pagani Huayra, Lamborghni Aventador i Morgan Threewheeler.

Policja w Dubaju: nowe radiowozy Wydarzenia 7 czerwca 2013, 12:05

Policja w Dubaju: nowe radiowozy

Lamborghini Aventador, Ferrari FF, Chevrolet Camaro, Bentley Continental, Aston Martin One-77 i Mercedes-Benz SLS – ta flota policji w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich powiększyła się niedawno o trzy kolejne ciekawe pozycje.