[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Ferrari FF - Wiadomości

Informacje o samochodach Ferrari FF: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Ferrari FF, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Ferrari FF. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Ferrari FF

Czy to zapowiedź nowego Ferrari FF? Wydarzenia 3 lutego 2016, 09:14

Czy to zapowiedź nowego Ferrari FF?

Ferrari FF to auto, które zadebiutowało na rynku w 2011 roku, na targach w Genewie i najwyższy czas na następce. Zachodnie media donoszą, że FF po liftingu zostanie pokazana pod koniec tego miesiąca. Do sieci wyciekło pierwsze, nieoficjalne zdjęcie tajemniczego Ferrari.

Ferrari FF facelifting Wydarzenia 26 stycznia 2016, 11:47

Ferrari FF - będzie facelifting

Ferrari podzieliło się pierwszą zapowiedzią odświeżonego modelu FF. Premierę zaplanowano na wystawę aut Concorso d'Eleganza Villa d'Este w przyszłym miesiącu.

Pagani Huayra Wydarzenia 4 listopada 2014, 11:39

Ferrari, Pagani, Lamborghini - bolidy z plakatu

Cztery samochody. Każdy z nich mógłby zdobić ścianę nad biurkiem. Oto Ferrari FF,  Pagani Huayra, Lamborghni Aventador i Morgan Threewheeler.

Policja w Dubaju: nowe radiowozy Wydarzenia 7 czerwca 2013, 12:05

Policja w Dubaju: nowe radiowozy

Lamborghini Aventador, Ferrari FF, Chevrolet Camaro, Bentley Continental, Aston Martin One-77 i Mercedes-Benz SLS – ta flota policji w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich powiększyła się niedawno o trzy kolejne ciekawe pozycje.

Stwórz idealne Ferrari FF Wydarzenia 16 marca 2011, 09:12

Stwórz idealne Ferrari FF

Włoski producent udostępnił wirtualny konfigurator swojego najnowszego modelu.

Ferrari FF Wydarzenia 11 marca 2011, 09:48

FF wśród szczytów Dolomitów (wideo)

Ferrari podstawiło do testów prasowych dwa egzemplarze modelu FF. Helikopterem.

Ferrari FF Wydarzenia 8 marca 2011, 09:13

Aventador i FF już sprzedane

W zeszłym tygodniu pokazano je w Genewie, a już nie można ich kupić.

Ferrari FF Wydarzenia 25 lutego 2011, 10:23

Ferrari FF - nowe, oficjalne wideo

Nareszcie możemy zobaczyć FF z każdej strony. W nowym materiale wideo wygląda naprawdę obiecująco.

Ferrari FF Wydarzenia 17 lutego 2011, 09:06

Ferrari FF przyłapane na północy Hiszpanii (wideo)

Turecki szczęśliwiec przyłapał je podczas urlopu.

Ferrari FF Wydarzenia 21 stycznia 2011, 13:00

Ferrari FF – tak wygląda nowy model (video)

Włosi zaprezentowali swoje najnowsze dzieło - najmocniejsze czteromiejscowe Ferrari, po raz pierwszy w historii z napędem na cztery koła.

REKLAMA
REKLAMA