REKLAMA

Ferrari - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Ferrari: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Ferrari

Auta z silnikami wolnossącymi

Samochody z silnikiem wolnossącym? Brać póki są! (10)

Kilka lat temu był taki okres, kiedy samochody z silnikami bez sprężarek znikały z rynku w przerażającym tempie – z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc było ich coraz mniej. Nie wyginęły jednak całkowicie, a te które zostały, są dziś prawdziwymi perełkami.

Chris Rea, jego auta i historie z życia

Chris Rea, jego auta i historie z życia (8)

Następnym razem, kiedy usłyszycie w radiu kawałek „Driving Home for Christmas” w wykonaniu Chrisa Rea, czyli pewnie za jakieś 5 minut, doceńcie nie tylko talent artysty, ale i jego zamiłowanie do samochodów.

Ferrari 488 GTE w zestawie Lego Technic 42125

Ferrari 488 GTE “AF Corse #51” w zestawie Lego (10)

Lego w ostatnim czasie rozpieszcza fanów samochodowych zestawów. Oto bowiem już za miesiąc dostępny będzie pierwszy model Ferrari z serii Lego Technic.

Ferrari 488 GT Modificata

Ferrari 488 GT Modificata: torowa bestia z Maranello (6)

Ferrari zaprezentowało dziś model 488 GT Modificata. Przeznaczeniem samochodu jest tor wyścigowy, a konstrukcja czerpie garściami z modeli 488 GT3 oraz 488 GTE.

Ferrari SF90 Spider

Ferrari SF90 Spider: 1000 KM pod gołym niebem (10)

Ferrari SF90 Spider to pierwszy w historii marki model z otwartym nadwoziem i napędem plug-in hybrid i jednocześnie najmocniejszy Spider, jaki powstał w Maranello. A jego wygląd – to już czysta finezja.

Ferrari Monza SP1 Novitec

Ferrari Monza SP1 Novitec - niemiecki tuning ikony (12)

Ferrari Monza SP1 to unikalny samochód, powstały w mocno ograniczonej liczbie, w ramach serii Icona. Wyjątkowy charakter nie przeszkadza jednak niemieckiemu tunerowi, żeby dodać co nieco od siebie. Oto efekt tych prac.

Ferrari F40

Legendy Motoryzacji: Ferrari F40 (22)

Niewiele samochodów zapisało się na kartach historii tak wyraźnie jak Ferrari F40 – ostatni samochód marki wyprodukowany za życia Enzo Ferrariego. Stosowane w nim rozwiązania techniczne imponują do dziś.

Ferrari SF90 Stradale

Ferrari SF90 Stradale: Czerwone wygrywa - TEST (10)

SF90 Stradale to nie tylko pierwsza hybryda typu plug-in Ferrari, ale też pierwszy seryjny model marki z układem napędowym o mocy 1000 KM. Oto jak jeździ sportowe auto, któremu inne mówią „szefie”.

Touring Superleggera Aero 3, czyli Ferrari F12 Berlinetta

Touring Superleggera Aero 3 - limitowana wersja Ferrari F12 Berlinetta (12)

Włoska firma Carozzeria Touring Superleggera wzięła na warsztat Ferrari F12 Berlinetta. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania, ale jest równie oryginalny, co kontrowersyjny.

REKLAMA
1 2 3 ... 13
STRONA 1 z 13
REKLAMA