Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Ferrari - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Ferrari: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Ferrari

Ferrari F12berlinetta

Ferrari F12berlinetta Carlex Design - ze smakiem (7)

Polska firma tuningowa, która specjalizuje się w przerabianiu wnętrz i tapicerek aut stworzyła kolejny projekt. Tym razem na warsztat trafiło superauto z Maranello.

Mike Tyson sprzedaje Ferrari F50

Ferrari F50 - auto Mike'a Tysona na aukcji (19)

Na aukcji RM Auctions wystawiono wyjątkowe Ferrari F50. Jeden z niewielu modeli przeznaczonych na rynek w USA przez większość czasu był w posiadaniu Mike'a Tysona.

Ferrari 812 Superfast

Ferrari 812 Superfast - następca F12berlinetta (6)

Włoska stajnia w końcu odsłoniła swoje najnowsze dzieło. Oto model 812 Superfast, czyli najszybsze i najmocniejsze seryjnie produkowane Ferrari w historii. Poznajcie najważniejsze szczegóły!

Ferrari 166 MM Barchetta

Ferrari 166 MM Barchetta — „łódka” na aukcji (16)

Barchetta, czyli właśnie mała łódka, to wyjątkowy samochód w historii Ferrari — teraz egzemplarz o numerze 0058 trafił na aukcję.

488 GTB

Ferrari 488 GTB Misha Design (4)

Kalifornijska firma, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie body kitów przygotowała pakiet dla Ferrari 488 GTB, który wygląda niczym model FXX K.

Ferrari 488 Challenge

Ferrari 488 Challenge - turbo na torze (5)

Podczas corocznej imprezy Ferrari, która zwykle jest podsumowaniem sezonu wyścigowego włosi pokazali najnowszą zabawkę, gotowa do sezonu 2017.

Ferrari GTC4 Lusso T

Kupujesz Ferrari? Musisz być cierpliwy! (7)

Czasy, kiedy Ferrari było niszowym producentem samochodów już dawno odeszły. Klienci zamawiający nowe egzemplarze z włoskiej stajni muszą się uzbroić w cierpliwość. Wszystko przez zbyt duże zainteresowanie.

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia (2)

Na kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem podczas salonu w Paryżu wyciekły pierwsze zdjęcia Ferrari LaFerrari w wersji Spider.

Test Ferrari 488 GTB - Madonna Mia!

Test Ferrari 488 GTB - Madonna Mia! (21)

Moment obrotowy jego silnika jest o 220 Nm większy niż w poprzednim modelu. Dwie sprężarki produkują tak wielkie ciśnienie, że koniecznie musieliśmy sprawdzić, czy 760 Nm przenoszone na tylną oś w ogóle da się opanować. Test Ferrari 488 GTB. 

1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6