[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

Ferrari laFerrari - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ferrari laFerrari: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ferrari laFerrari

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia (2)

Na kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem podczas salonu w Paryżu wyciekły pierwsze zdjęcia Ferrari LaFerrari w wersji Spider.

Wypadek Ferrari LaFerrari

Ferrari LaFerrari rozbite (5)

Jedno z 499 wyprodukowanych najostrzejszych i najszybszych Ferrari zostało rozbite. Czerwone LaFerrari wjechało w zaparkowane auta w Budapeszcie.

La Ferrari Felipe Massy

La Ferrari Felipe Massy (5)

Choć Felipe Massa nie jeździ już w teamie Ferrari, to nie stracił pasji do włoskiej motoryzacji. Jego Ferrari LaFerrari przyłapano podczas trwania Grand Prix Monaco. 

Ferrari LaFerrari: to już szczyt!

Ferrari LaFerrari: to już szczyt! (11)

Jeszcze kilka lat temu nikt nie pomyślałby, że następca Ferrari Enzo będzie autem hybrydowym. A jednak stało się. Dziś Ferrari LaFerrari wzbija się na szczyt dzisiejszej technologii i osiągów, korzystając z elektrycznego wspomagacza. 

Ferrari FXX K

Światowa premiera Ferrari FXX K (6)

Ferrari na torze Yas Marina w Abu Dhabi zaprezentuje najmocniejsze w historii marki auto - FXX K. 1050 KM i 900 Nm przy odchudzonym nadwoziu. Strach się bać...

Fernando Alonso w LaFerrari: film

Fernando Alonso w LaFerrari: film (6)

Fernando Alonso zabiera Ferrari LaFerrari na "spokojną" przejażdżkę po torze.

Ferrari LaFerrari: w świetle popularności

Ferrari LaFerrari: w świetle popularności (5)

Nowy supercar Ferrari z miejsca stał się gwiazdą salonu genewskiego i świata motoryzacjnego. Oto dowody.

Ferrari LaFerrari: monster horse

Ferrari LaFerrari: monster horse (9)

Po wielu zapowiedziach, zajawkach i zdjęciach w końcu jest – zobacz co kryje następca legendarnego już modelu Enzo, czyli nowy władca stajni Ferrari – LaFerrari.

REKLAMA

REKLAMA