REKLAMA

Ferrari laFerrari - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ferrari laFerrari: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ferrari laFerrari

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia (2)

Na kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem podczas salonu w Paryżu wyciekły pierwsze zdjęcia Ferrari LaFerrari w wersji Spider.

Wypadek Ferrari LaFerrari

Ferrari LaFerrari rozbite (5)

Jedno z 499 wyprodukowanych najostrzejszych i najszybszych Ferrari zostało rozbite. Czerwone LaFerrari wjechało w zaparkowane auta w Budapeszcie.

La Ferrari Felipe Massy

La Ferrari Felipe Massy (5)

Choć Felipe Massa nie jeździ już w teamie Ferrari, to nie stracił pasji do włoskiej motoryzacji. Jego Ferrari LaFerrari przyłapano podczas trwania Grand Prix Monaco. 

Ferrari LaFerrari: to już szczyt!

Ferrari LaFerrari: to już szczyt! (11)

Jeszcze kilka lat temu nikt nie pomyślałby, że następca Ferrari Enzo będzie autem hybrydowym. A jednak stało się. Dziś Ferrari LaFerrari wzbija się na szczyt dzisiejszej technologii i osiągów, korzystając z elektrycznego wspomagacza. 

Ferrari FXX K

Światowa premiera Ferrari FXX K (6)

Ferrari na torze Yas Marina w Abu Dhabi zaprezentuje najmocniejsze w historii marki auto - FXX K. 1050 KM i 900 Nm przy odchudzonym nadwoziu. Strach się bać...

Fernando Alonso w LaFerrari: film

Fernando Alonso w LaFerrari: film (6)

Fernando Alonso zabiera Ferrari LaFerrari na "spokojną" przejażdżkę po torze.

Ferrari LaFerrari: w świetle popularności

Ferrari LaFerrari: w świetle popularności (5)

Nowy supercar Ferrari z miejsca stał się gwiazdą salonu genewskiego i świata motoryzacjnego. Oto dowody.

Ferrari LaFerrari: monster horse

Ferrari LaFerrari: monster horse (9)

Po wielu zapowiedziach, zajawkach i zdjęciach w końcu jest – zobacz co kryje następca legendarnego już modelu Enzo, czyli nowy władca stajni Ferrari – LaFerrari.

REKLAMA
REKLAMA