[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Ferrari laFerrari - Wiadomości

Informacje o samochodach Ferrari laFerrari: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Ferrari laFerrari, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Ferrari laFerrari. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Ferrari laFerrari

Ferrari LaFerrari Wydarzenia 5 grudnia 2016, 11:11

Ferrari LaFerrari 500. - rekord na aukcji

W miniony weekend odbyła się charytatywna aukcja, na której sprzedano 500. egzemplarz LaFerrari. To obecnie najdroższy samochód XXI w jaki sprzedano na licytacji.

Ferrari LaFerrari Wydarzenia 1 grudnia 2016, 14:01

LaFerrari numer 500 trafi pod młotek

Ferrari zakładało produkcję 499 egzemplarzy LaFerrari. Włoska stajnia zadecydowała, że powstanie jeszcze jeden i trafi na aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. 

Ferrari - więcej hybryd od 2019 r. Wydarzenia 9 listopada 2016, 12:19

Ferrari - więcej hybryd od 2019 r.

Prezes marki Ferrari zdradził plany na końcówkę obecnej dekady. W gamie włoskiego producenta w 2019 roku zobaczymy nowy hybrydowe modele. Czego możemy się spodziewać?

Ferrari LaFerrari - Włosi zbudują dodatkowy egzemplarz Wydarzenia 2 września 2016, 10:28

Ferrari LaFerrari - Włosi zbudują dodatkowy egzemplarz

Wyprodukowanie dodatkowego egzemplarz to rzecz, na którą Ferrari decyduje się bardzo rzadko. Jednak cel jest szczytny i producent z Maranello stanął na wysokości zadania.

Ferrari F70 - Włosi szykują prezent na 70. urodziny Wydarzenia 19 lipca 2016, 09:28

Ferrari F70 - Włosi szykują prezent na 70. urodziny

W przyszłym roku minie 70 lat od momentu, gdy Enzo Ferrari założył legendarną markę Ferrari, która najpierw podbijała tory wyścigowe. Tradycyjnie, jak przy każdej okrągłej rocznicy Włosi z Maranello wprowadzą na rynek limitowany model. Czy czekamy na Ferrari F70?

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia Wydarzenia 5 lipca 2016, 19:22

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia

Na kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem podczas salonu w Paryżu wyciekły pierwsze zdjęcia Ferrari LaFerrari w wersji Spider.

LaFerrari Spider - znamy ceny Wydarzenia 6 maja 2016, 09:45

LaFerrari Spider - znamy ceny

Szef włoskiej stajni potwierdził kilka dni temu plany dotyczące LaFerrari w wersji Spider. Pierwsi klienci złożyli już zamówienia na ten samochód, a przy okazji poznaliśmy jego cenę. 

Będzie LaFerrari Spider! Wydarzenia 9 marca 2016, 12:21

Będzie LaFerrari Spider!

Było wiele plotek na temat tego auta, ale teraz mamy już potwierdzone informacje - niedługo pojawi się otwarta wersja LaFerrari, czyli Spider.

Wypadek Ferrari LaFerrari Wydarzenia 5 listopada 2015, 09:08

Tak doszło do wypadku LaFerrari - film

Kilka dni temu na naszej stronie pojawiła się informacja o wypadku z udziałem najdroższego i najszybszego Ferrari - LaFerrari. Teraz odkrywamy nowe fakty i wiemy, jak doszło do tego zdarzenia. Zobacz nagranie.

Wypadek Ferrari LaFerrari Wydarzenia 2 listopada 2015, 10:52

Ferrari LaFerrari rozbite

Jedno z 499 wyprodukowanych najostrzejszych i najszybszych Ferrari zostało rozbite. Czerwone LaFerrari wjechało w zaparkowane auta w Budapeszcie.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA