Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Ferrari laFerrari - Wiadomości

Informacje o samochodach Ferrari laFerrari: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Ferrari laFerrari, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Ferrari laFerrari. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Ferrari laFerrari

Ferrari LaFerrari Wydarzenia 5 grudnia 2016, 11:11

Ferrari LaFerrari 500. - rekord na aukcji

W miniony weekend odbyła się charytatywna aukcja, na której sprzedano 500. egzemplarz LaFerrari. To obecnie najdroższy samochód XXI w jaki sprzedano na licytacji.

Ferrari LaFerrari Wydarzenia 1 grudnia 2016, 14:01

LaFerrari numer 500 trafi pod młotek

Ferrari zakładało produkcję 499 egzemplarzy LaFerrari. Włoska stajnia zadecydowała, że powstanie jeszcze jeden i trafi na aukcję, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. 

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia Wydarzenia 5 lipca 2016, 19:22

LaFerrari Spider - pierwsze zdjęcia

Na kilka miesięcy przed oficjalnym debiutem podczas salonu w Paryżu wyciekły pierwsze zdjęcia Ferrari LaFerrari w wersji Spider.

LaFerrari Spider - znamy ceny Wydarzenia 6 maja 2016, 09:45

LaFerrari Spider - znamy ceny

Szef włoskiej stajni potwierdził kilka dni temu plany dotyczące LaFerrari w wersji Spider. Pierwsi klienci złożyli już zamówienia na ten samochód, a przy okazji poznaliśmy jego cenę. 

Będzie LaFerrari Spider! Wydarzenia 9 marca 2016, 12:21

Będzie LaFerrari Spider!

Było wiele plotek na temat tego auta, ale teraz mamy już potwierdzone informacje - niedługo pojawi się otwarta wersja LaFerrari, czyli Spider.

Wypadek Ferrari LaFerrari Wydarzenia 5 listopada 2015, 09:08

Tak doszło do wypadku LaFerrari - film

Kilka dni temu na naszej stronie pojawiła się informacja o wypadku z udziałem najdroższego i najszybszego Ferrari - LaFerrari. Teraz odkrywamy nowe fakty i wiemy, jak doszło do tego zdarzenia. Zobacz nagranie.

Wypadek Ferrari LaFerrari Wydarzenia 2 listopada 2015, 10:52

Ferrari LaFerrari rozbite

Jedno z 499 wyprodukowanych najostrzejszych i najszybszych Ferrari zostało rozbite. Czerwone LaFerrari wjechało w zaparkowane auta w Budapeszcie.

La Ferrari Felipe Massy Wydarzenia 25 maja 2015, 09:21

La Ferrari Felipe Massy

Choć Felipe Massa nie jeździ już w teamie Ferrari, to nie stracił pasji do włoskiej motoryzacji. Jego Ferrari LaFerrari przyłapano podczas trwania Grand Prix Monaco. 

Ferrari FXX K Wydarzenia 3 grudnia 2014, 15:58

Światowa premiera Ferrari FXX K

Ferrari na torze Yas Marina w Abu Dhabi zaprezentuje najmocniejsze w historii marki auto - FXX K. 1050 KM i 900 Nm przy odchudzonym nadwoziu. Strach się bać...

Fernando Alonso w LaFerrari: film Wydarzenia 10 kwietnia 2013, 09:42

Fernando Alonso w LaFerrari: film

Fernando Alonso zabiera Ferrari LaFerrari na "spokojną" przejażdżkę po torze.

STRONA 1 z 2