REKLAMA

Ferrari SF90 Stradale - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Ferrari SF90 Stradale: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Ferrari SF90 Stradale

Ferrari SF90 Spider

Ferrari SF90 Spider: 1000 KM pod gołym niebem (10)

Ferrari SF90 Spider to pierwszy w historii marki model z otwartym nadwoziem i napędem plug-in hybrid i jednocześnie najmocniejszy Spider, jaki powstał w Maranello. A jego wygląd – to już czysta finezja.

Ferrari SF90 Stradale

Ferrari SF90 Stradale: Czerwone wygrywa - TEST (10)

SF90 Stradale to nie tylko pierwsza hybryda typu plug-in Ferrari, ale też pierwszy seryjny model marki z układem napędowym o mocy 1000 KM. Oto jak jeździ sportowe auto, któremu inne mówią „szefie”.

Ferrari SF90 Stradale i Charles Leclerc

Ferrari SF90 Stradale i Charles Leclerc w filmie akcji (5)

Ferrari, Charles Leclerc i reżyser Claude Lelouch nagrali remake kultowego filmu „To była randka”, ze sceną szaleńczej jazdy ulicami Paryża. Tym razem miejscem akcji jest Monte Carlo.

Ferrari SF90 Stradale i Charles Leclerc

Charles Leclerc pędzi Ferrari SF90 w filmie Leloucha (5)

W 1976 roku Claude Lelouch nagrał kultowy film ze sceną szaleńczej jazdy po ulicach Paryża. Teraz wspólnie z Ferrari i Charlesem Leclerkiem nagrał jego remake.

Ferrari SF90 Stradale

Ferrari SF90 Stradale. Zdjęcia i dane techniczne (6)

Ferrari SF90 Stradale zostało zaprezentowane światu i od razu budzi mieszane uczucia. Głównie za sprawą futurystycznego wyglądu.

REKLAMA
REKLAMA