[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Fiat 125p - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Fiat 125p: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Fiat 125p

40-lecie rekordu prędkości Fiata 125p

40-lecie rekordu prędkości Fiata 125p (23)

Podczas minionego weekendu w Kątach Wrocławskich i Kobierzycach świętowano 40-lecie rekordu świata pobitego przez polskiego Fiata 125p.

Wspaniałe rekordy prędkości Fiata 125p: to już 40 lat, a z tej okazji…

Wspaniałe rekordy prędkości Fiata 125p: to już 40 lat, a z tej okazji… (4)

Jaki jest najlepszy sposób na uczczenie historycznych rekordów ustanowionych przez polskich kierowców w polskim samochodzie? Próba pobicia kolejnych!

Fiat 125p

Fiat 125p - perła PRL-u (15)

Pod koniec lat 60. na ulicach polskich miast królowały Warszawy i Syreny. Fiat 125p był rarytasem

Monte Carlo Historique

Monte Carlo Historique (14)

Stare, ale jare. Rekordowo mroźna zima unieruchomiła na świecie miliony pojazdów. Współczesnych. Ale w Alpach, gdzie zima atakowała z syberyjską siłą, w Rajdzie Monte Carlo Samochodów Historycznych staruszki dały jej radę.

REKLAMA
REKLAMA