[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Fiat Doblo

Fiat Doblo to kombivan, którego pierwsza generacja zadebiutowała w 2000 roku. W 2004 roku przeprowadzono facelifting. Fiat Doblo I jest w Turcji nadal produkowany pod nazwą Fiat Doblo Classic. Druga generacja Fiata Doblo miała premierę w 2010 roku w Genewie. Fiat Doblo jest produkowany w wielu wersjach - jako 5-drzwiowy kombivan, 3-, 4- i 5-drzwiowy furgon, także jako dostawczy Doblo Cargo.

Opinia eksperta

Ma więcej plusów niż minusów. Największa jego zaleta to ogromny bagażnik, wysoka ładowność oraz pewne właściwości jezdne. Jest też nieźle wykonany, dobrze wyposażony i nieco za drogi. Turbodiesel 1.6 wydaje się dla niego optymalnym źródłem napędu.

Maciej Struk
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Fiat Doblo

Fiat, Doblo, Skoda, Octavia Testy porównawcze 16 marca 2011, 12:54

Rodzinne kompakty – wielka przesiadka

W rozmiarach tradycyjnego kompaktu można dziś kupić SUV-a, vana, crossovera czy dostawczą furgonetkę w wersji osobowej. W wielkim teście zalet i wad Skoda Octavia kontra Kia Sportage, Ford C-Max, Peugeot 3008 i Fiat Doblo.

Volkswagen Passat Variant B6 Testy samochodów używanych 5 października 2010, 15:09

Używane kombi z dużym bagażnikiem

Duże kombi przewiozą prawie wszystko. Wielkość bagażnika ma znaczenie nie tylko w chwili przeprowadzki. Przedstawiamy 9 aut używanych z największym kufrem. 

Fiat, Doblo, 1.6 Multijet Test 17 maja 2010, 13:01

Fiat Doblo 1.6 Multijet - Uwiezie dużo

Nadaje się prawie do wszystkiego. W tygodniu potrafi wozić ciężary, a w weekendy świetnie spełnia rolę samochodu rodzinnego. Nowy Fiat Doblo urósł, dojrzał i stał się bardziej przestronny. Test wersji 1.6 Multijet.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Fiat Doblo

Nowy Fiat Doblo 2015 Wydarzenia 12 grudnia 2014, 10:19

Nowy Fiat Doblo

Dobra wiadomość dla kurierów i zaopatrzeniowców! Na rynku pojawił się nowy Fiat Doblo. Będzie też wersja osobowa.

Samochody używane – modele dla rodziny Samochody używane 9 sierpnia 2010, 09:36

Samochody używane – modele dla rodziny

Jakim samochodem łatwiej wybrać się na rodzinne zakupy bądź na dłuższy wyjazd? Sprawdzamy, jaki rodzaj nadwozia zapewni maksimum wygody, praktyczności i bezpieczeństwa.

Nowy Fiat Doblo Wydarzenia 20 listopada 2009, 15:58

Nowy Fiat Doblo - zdjęcia kabiny

Fiat przedstawił nową generację auta, które niegdyś woziło jamajską reprezentację... bobslejową. Oto Doblo drugiej generacji.

REKLAMA