[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Fiat Ducato

Fiat Ducato to bardzo popularny samochód dostawczy włoskiego producenta. Po raz pierwszy pojawił się w 1981 roku razem z bliźniaczymi modelami - Alfa Romeo AR6, Citroën C25, Peugeot J5, Talbot Express, Zastava Ducato. Druga generacja była spokrewniona już tylko z Peugeotem i Citroenem. Dziś produkowana jest już czwarta generacja popularnego busa. Fiat Ducato jest oferowany w trzech opcjach: towarowej, osobowej lub pod zabudowę. W Polsce Ducato jest oferowane tylko z silnikami diesla.
REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Fiat Ducato

28 nielegalnych imigrantów w Fiacie Ducato Wydarzenia 11 sierpnia 2015, 18:00

28 nielegalnych imigrantów w Fiacie Ducato

Stłoczeni i transportowani na stojąco - w takich warunkach policja znalazła 28 uchodźców w dostawczym Fiacie po tym, jak kierowca porzucił samochód po pościgu. 

Volkswagen Transporter Wydarzenia 16 lipca 2009, 10:18

Policja tylko... wysokoprężna

Wraz z wysłużonymi Polonezami na emeryturę odchodzą również wszystkie benzynowe furgony, które służą policji już nawet ponad 10 lat.

Kampery Turystyka 21 sierpnia 2007, 13:14

Objazdowy dom

Nadchodzi czas weekendowych wojaży i wakacyjnych wypraw. Dla tych, którzy kochają swobodę i lubią podróżować w niemal domowych warunkach idealnym rozwiązaniem może być kamper.

REKLAMA