[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Fiat Ducato - Wiadomości

Informacje o samochodach Fiat Ducato: aktualne wydarzenia, informacje o premierach rynkowych nowych modeli, relacje z najważniejszych targów motoryzacyjnych w kraju i na świecie, nowe rozwiązania techniczne stosowane w samochodach Fiat Ducato, porady, informacje prasowe dotyczące samochodów Fiat Ducato. Aktualne ceny oferowanych na rynku wersji. Wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości dotyczące modelu Fiat Ducato

28 nielegalnych imigrantów w Fiacie Ducato Wydarzenia 11 sierpnia 2015, 18:00

28 nielegalnych imigrantów w Fiacie Ducato

Stłoczeni i transportowani na stojąco - w takich warunkach policja znalazła 28 uchodźców w dostawczym Fiacie po tym, jak kierowca porzucił samochód po pościgu. 

Volkswagen Transporter Wydarzenia 16 lipca 2009, 10:18

Policja tylko... wysokoprężna

Wraz z wysłużonymi Polonezami na emeryturę odchodzą również wszystkie benzynowe furgony, które służą policji już nawet ponad 10 lat.

Kampery Turystyka 21 sierpnia 2007, 13:14

Objazdowy dom

Nadchodzi czas weekendowych wojaży i wakacyjnych wypraw. Dla tych, którzy kochają swobodę i lubią podróżować w niemal domowych warunkach idealnym rozwiązaniem może być kamper.

REKLAMA
REKLAMA