Fiat Freemont - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Fiat Freemont. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Fiat Freemont. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Fiat Freemont

Fiat Freemont Testy samochodów używanych 29 grudnia 2021, 15:00

Używany Fiat Freemont (2008-2016) - Van w stylu SUV-a

Chociaż używany Fiat Freemont wygląda jak terenówka, a nie jak typowy jednobryłowy van, pomieści 7 osób. W wersjach z napędem na cztery koła nieźle radzi sobie w terenie.

Fiat Freemont Pierwsza jazda 5 czerwca 2012, 10:31

Fiat Freemont

Za rozsądną cenę. Fiat Freemont ma funkcjonalne wnętrze i może przewieźć aż siedem osób. Od teraz jest też wyposażany w napęd na cztery koła.

Chevrolet, Orlando, Fiat, Freemont Testy porównawcze 9 listopada 2011, 10:27

Chevrolet Orlando, Fiat Freemont – dla 14 osób

O to porównanie aż się prosi. Pojawiły się na rynku w krótkim odstępie czasu i są do siebie tak podobne jak Focus i Golf. Fiat Freemont i Chevrolet Orlando na testowym ringu.

Fiat Freemont Pierwsza jazda 1 sierpnia 2011, 09:39

Fiat Freemont – „Włoch” prosto z Ameryki

Ani najstarszym góralom, ani filozofom się nie śniło - tak odległe światy jak Fiat i Chrysler nie tylko razem trafiły do ołtarza, ale dochowały się potomka. Na imię ma Fiat Freemont.,

REKLAMA