Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Fiat - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Fiat: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Fiat

Fiat Panda - face lifting mieszczucha

Fiat Panda - face lifting mieszczucha (10)

Po pięciu latach obecności na rynku, trzecia już generacja Fiata Pandy została poddana modernizacji. Czy dzięki kosmetycznym zmianom model na rok 2017 będzie w stanie stawiać czynny opór konkurencji?

Fiat Tipo 1.6 Multijet - bez kompleksów

Fiat Tipo 1.6 Multijet - bez kompleksów (18)

W ostatnich latach Fiat eksperymentował z modelami z różnych klas i mocno się sparzył. Nowe Tipo to nie tylko powrót do starej nazwy, ale przede wszystkim do tradycji budowania ładnych, niedrogich i wygodnych samochodów. W teście wersja Lounge, ze 120-konnym turbodieslem.

Fiat Tipo

Fiat Tipo - Poznań Motor Show 2016 (9)

Fiat modelem Tipo chce podbić rynek tanich samochodów. Tipo to całkiem porządny wóz, biorąc pod uwagę jego cenę, startującą od 42 600 zł. Na targach w Poznaniu, włoska marka pokazała Tipo w dwóch wersjach wyposażenia.

Fiat 124 Spider

Fiat 124 Spider - Genewa 2016 (9)

Fiat 124 Spider to włoska odpowiedź na Mazdę MX-5. W przeciwieństwie do Miaty, roadster z Italii reprezentuje bardziej bulwarową jazdę i styl. Jest także większy i bardziej komfortowy.

Abarth 124 Spider

Abarth 124 Spider - oficjalny debiut (8)

Poznaliśmy ostrą odmianę Fiata 124 Spider w wersji Abarth. Brat Mazdy MX-5 debiutuje na targach motoryzacyjnych w Genewie.

Abarth 124 Spider

Pierwszy Abarth 124 Spider przyłapany (6)

Fiat nie marnuje czasu. Ledwo co wypuścił na rynek 124 Spider, a już szykuje się ostra jego odmiana czyli Abarth. Na drogach właśnie pojawiły się pierwsze zamaskowane egzemplarze.

Fiat 124 Spider

Fiat 124 Spider - mamy oficjalne zdjęcia! (20)

W gorącej Kalifornii rozpoczynają się targi LA Auto Show. Pojawi się tam nowy Fiat 124 Spider, którego zdjęcia właśnie pojawiły się w sieci. 

Fiat Toro

Fiat Toro przyłapany na taśmie produkcyjnej (3)

Do sieci wyciekły zdjęcia, przedstawiające nowego Fiata Toro na taśmie produkcyjnej. Auto będzie pick-upem.

Fiat 124 Spider

Fiat 124 Spider przyłapany na testach (4)

Włoski odpowiednik Mazdy MX-5, czyli Fiat 124 Spider został przyłapany na drogowych testach, bez żadnego kamuflażu. To oznacza, że auto jest już coraz bliżej premiery.

1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8