[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Fiat - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Fiat: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Fiat

Fiat Tipo Sport

Fiat Tipo Sport - premiera (3)

Fiat Tipo Sport jest nową wersją popularnego włoskiego kompaktu, w bardziej rasowej odsłonie.

Dacia Duster, Fiat Tipo, Suzuki Baleno - trzech z dyskontu

Dacia Duster, Fiat Tipo, Suzuki Baleno - trzech z dyskontu (25)

Crossover, kompaktowe kombi, miejski hatchback. W supermarkecie z samochodami porozstawiano je w różnych działach, ale każde chce zainteresować tego samego klienta. W porównaniu trzy niedrogie modele.

Fiat Fastback Concept

Fiat Fastback – zapowiedź SUV-a (3)

Na salonie samochodowym w brazylijskim Sao Paulo Fiat pokazał studyjny model Fastback.

Fiat Tipo Mirror

Fiat Tipo Mirror i Street znamy ceny (3)

Rodzina Fiata Tipo powiększyła się – tym razem o nowe wersje Mirror i Street.

Fiat 500X facelift 2018

Fiat 500X po face liftingu (4)

Fiat przeprowadził face lifting modelu 500X. Auto z zewnątrz zmieniło się nieznacznie, za to od strony technicznej całkiem sporo. Nowe są silniki, wyposażenie i wygląd kabiny.

Spiaggina by Garage Italia

Fiat 500 Spiaggina – pierwsze zdjęcia (4)

Fiat 500 Jolly, znany jako „Spiaggina”, był symbolem włoskiego „la dolce vita” sprzed sześciu dekad. Na okrągłą 60. rocznicę Włosi wskrzeszają legendę, a efekt przerasta najśmielsze oczekiwania.

Jeep Renegade 2018

Nowe silniki Grupy FCA z Polski - na początek Jeep Renegade (3)

Fabryka FCA Powertrain w Bielsku-Białej ruszyła z produkcją nowych silników benzynowych dla samochodów Grupy FCA. Pierwszym modelem, który skorzysta z tych jednostek, będzie odświeżony Jeep Renegade.

Fiat 500 nr 2000000

Dwa miliony Fiatów 500 z Tychów (3)

Z linii produkcyjnej zakładów Fiat Chrysler Automobiles w Tychach zjechał 2-milionowy samochód z rodziny Fiata 500. Jest nim Fiat 500 SS Spring Collezione, przeznaczony na rynek włoski. Słynna "pięćsetka" produkowana jest w tyskiej fabryce od 2007 roku.

Fiat 500L nr 500000

Pół miliona Fiatów 500L z serbskiej fabryki (3)

Z linii produkcyjnej zakładu produkcyjnego Fiata w Kragujevac w Serbii zjechał 500 000. egzemplarz Fiata 500L. Auto jest szczególnie popularne we Włoszech i Hiszpanii.

REKLAMA
1 2 3 ... 11
STRONA 1 z 11
REKLAMA