REKLAMA

Fiat - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów marki Fiat: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów marki Fiat

Fiat Punto z 1998 r. na aukcji

Fiat Punto z 1998 – perełka na aukcji WOŚP (11)

Kiedy do internetowej aukcji włącza się importer, to musi być coś ciekawego. Tak jest w przypadku świetnie zachowanego Fiata Punto z 1998 roku, na którego aukcję zaprasza sam koncern FCA.

Fabryka FCA Tychy

Strategiczna inwestycja w fabryce FCA w Tychach (5)

Po modernizacji fabryki Fiat Chrysler Automobiles Poland, która pochłonie 755 mln zł, w Tychach będą produkowane hybrydowe i elektryczne samochody marek Jeep, Fiat oraz Alfa Romeo.

Fiat Tipo - facelift 2020

Nowy Fiat Tipo i debiut wersji Cross – znamy ceny (10)

Fiat Tipo przeszedł face lifting, który odświeżył nieco wygląd zewnętrzny i zmienił gamę silników, ale przede wszystkim w ofercie pojawił się model Tipo Cross.

Fiat 500C

Fiat 500C: Nowe otwarcie - TEST (15)

Elektryczny Fiat 500C został skonstruowany na nowej płycie podłogowej do aut z tego rodzaju napędem. Czy potrafi coś więcej niż tylko ładnie wyglądać?

Fiat Doblo

Używany Fiat Doblo (2010-) - przestronny kombivan (10)

W tym modelu przede wszystkim liczy się przestrzeń. Doblo II ma pudełkowate nadwozie, ale mimo to wygląda sympatycznie.

Emisja CO2

Handel emisjami CO2 - Kto z kim współpracuje, żeby uniknąć kar za emisję dwutlenku węgla (2)

Coraz więcej firm samochodowych zapowiada zamiar odkupienia od swoich konkurentów certyfikatów, które umożliwią im spełnienie wymagań dotyczących emisji CO2. Niektóre marki są pod tym względem wyjątkowo aktywne.

Fiat Tipo Cross

Fiat Tipo Cross – crossover z większym prześwitem (16)

Fiat Tipo przeszedł właśnie face lifting. Sam w sobie niewiele się zmienił, jeśli chodzi o wygląd, ale za to nowością jest wersja Cross, czyli crossover z większym prześwitem.

Fiat Punto

Używany Fiat Punto (2005-2018) - Wytrwały typ (16)

Produkowany przez 13 lat Fiat Punto jest przestronny, prosty konstrukcyjnie i pozbawiony większych wad oraz niedrogi w serwisowaniu i naprawach.

Fiat 500 3+1

Fiat 500 3+1: jedne drzwi z lewej, dwoje po prawej (9)

Fiat 500 w nowej, elektrycznej wersji, zyskuje właśnie kolejną odmianę. Po coupe i kabriolecie czas na wariant… trzydrzwiowy. Nie licząc klapy bagażnika oczywiście.

REKLAMA
1 2 3 ... 14
STRONA 1 z 14
REKLAMA