Fiat Linea

Fiat Linea

Opinia eksperta

Kawał ładnego samochodu za bardzo rozsądne pieniądze. Fiat Linea swobodnie mieści cztery osoby i sporo bagażu, a komfortem jazdy dorównuje autom klasy średniej. Silnik – dobry tylko do jazdy miejskiej.

Maciej Ziemek
redaktor "auto motor i sport"

Testy samochodów Fiat Linea

Chevrolet, Aveo, Fiat, Linea, Renault, Thalia Testy porównawcze 17 października 2011, 09:28

Aveo, Linea, Thalia – dużo potrafią

Mimo ewidentnych przewag, nie cieszą się takim wzięciem jak porównywalne cenowo lub nawet droższe małe hatchbacki. W teście porównawczym najmniejsze i jedne z najtańszych sedanów - Aveo, Linea i Thalia.

Chevrolet, Cruze, Fiat, Linea, Renault, Fluence Testy porównawcze 15 czerwca 2010, 09:47

Chevrolet Cruze, Fiat Linea, Renault Fluence

Średniej klasy sedan to coś w rodzaju sprzętu gospodarstwa domowego. Ten sprzęt nabrał jednak zaawansowania i ogłady, o jakich jeszcze parę lat temu mógł tylko pomarzyć. Renault Fluence, Chevrolet Cruze i Fiat Linea - w teście wersje z silnikami Diesla.

Test Fiata Linea Test 12 lipca 2008, 19:17

Głowa rodziny - Fiat Linea

Z urody podobny jest do Punto, wymiarami góruje nawet nad Bravo, a oglądają się za nim posiadacze droższych aut - Fiat Linea w teście.

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Fiat Linea

Następca Fiata Linea jeszcze w tym miesiącu Wydarzenia 8 maja 2015, 10:10

Następca Fiata Linea jeszcze w tym miesiącu

Pod koniec maja światło dzienne ujrzy następca Fiata Linea. Przedsmak tego, jaki będzie nowy model pokazuje opublikowane przez producenta zdjęcie.

Fiat Linea Wydarzenia 24 stycznia 2007, 12:18

Turecki Fiat

Nowy Fiat nazywa się Linea i nie jest włoski, ale turecki. I trafi do Polski. A w ogóle jest sedanem. Całkiem urodziwym.