REKLAMA

Fiat Multipla - Testy

Testy redakcji auto motor i sport: testy długodystansowe, testy pojedyncze i porównawcze, relacje z pierwszych jazd oraz testy samochodów używanych Fiat Multipla. Opinie ekspertów, wady i zalety samochodów Fiat Multipla. Testowane samochody podlegają pomiarom spalania, przyspieszenia, mierzona jest także elastyczność silnika oraz długość drogi hamowania. W każdym modelu testowanym przez redakcję oceniane są komfort i bezpieczeństwo jazdy, właściwości jezdne oraz napęd.

Testy samochodów Fiat Multipla

Jaguar XJ 350 Wald International Black Bison Testy samochodów używanych 2 grudnia 2014, 12:50

Ciekawe i nietypowe auta używane

Jeśli chcesz się wyróżniać z tłumu albo jesteś motoryzacyjnym maniakiem, 10 prezentowanych modeli powinno Cię zainteresować. Od reprezentacyjnej Lancii Thesis, przez sportowe RX-8 i 911, po „pięknego inaczej” Fiata Multiplę.

Fiat Multipla Pierwsza jazda 12 czerwca 2008, 20:12

Fiat Multipla - Po operacji

Koniec ze stylistycznymi eksperymentami - tę decyzję podjął jakiś czas temu zarząd Fiata. Nowy Fiat Multipla pokazuje, że nie były to słowa rzucone na wiatr.

Test porównawczy Fiata Multipla, Seata Altea, Toyoty Corolli Verso i Hondy FR-V Testy porównawcze 3 maja 2008, 19:51

Multipla, Altea, Corolla Verso i FR-V - Pięć to za mało!

Kiedyś liczyła się moc i prędkość. Teraz nadchodzi moda na podróżowanie w liczniejszym towarzystwie. Dlatego porównaliśmy Fiata Multiplę, Seata Alteę, Toyotę Corollę Verso i Hondę FR-V.

REKLAMA
REKLAMA