[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Fiat Panda - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Fiat Panda: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Fiat Panda

Fiat Panda City Cross

Fiat Panda City Cross i Panda 4x4 już w salonach (2)

Fiat odświeża ofertę swojego miejskiego modelu Panda. Wersje Panda City Cross oraz Panda 4x4 można już zamawiać.

Fiat Panda - face lifting mieszczucha

Fiat Panda - face lifting mieszczucha (10)

Po pięciu latach obecności na rynku, trzecia już generacja Fiata Pandy została poddana modernizacji. Czy dzięki kosmetycznym zmianom model na rok 2017 będzie w stanie stawiać czynny opór konkurencji?

Pięć pomysłów na auto 4x4

Pięć pomysłów na auto 4x4 (26)

Nie ma jednego przepisu na auto z napędem na cztery koła. Sprawdzamy wady i zalety każdego z pomysłów w naszym porównaniu Audi A6 Allorad, Fiata Pandy Cross, Jeepa Renegade'a, Skody Superb Outdoor i Volvo V40 Cross Country. 

Nowy Fiat Panda Cross

Fiat Panda Cross: Dzika Panda (6)

Fiat Panda Cross to uterenowiona wersja uterenowionej wersji Fiata Pandy. Panda Cross to fajna zabawka dla amatorów jazdy w off-roadzie.

Nowy Fiat Panda Cross

Nowy Fiat Panda Cross (15)

Fiat wypuszcza nie uterenowioną, ale pełną gębą terenową Pandę Cross. Blokada mechanizmu różnicowego, kąty najazdu i zejścia (24° i 34°) i prześwit 161 mm. Oto cechy nowej Pandy Cross.

Fiat Panda, Ford Ka, Seat Mii, Hyundai i10

Fiat Panda, Ford Ka, Seat Mii, Hyundai i10: Czterech takich (26)

Hyundai i10, Seat Mii, Ford Ka i Fiat Panda – każdy wnosi do klasy najmniejszych aut coś swojego. Cztery maluchy, czyli pojedynek na duże argumenty.  

Fiat Panda

Używany Fiat Panda: Na krótkie trasy (9)

Jeżeli poszukujesz niewielkiego pojazdu do miasta, pierwszego auta w życiu, a nawet jeśli od czasu do czasu musisz przewieźć większy bagaż, Panda okaże się w sam raz.

Fiat Panda 4x4 monster truck

Na wysokiej stopie (9)

Ktoś mówił, że Panda 4x4 to żadna terenówka? Jako monster truck ma gigantyczny prześwit i bez trudu miażdży alpejski lód i śnieg.

Fiat Panda

Fiat obniżył ceny nowej Pandy (3)

Konkurencja na rynku miejskich aut zaostrza się dlatego Fiat zdecydował się na promocyjną ofertę bazowej Pandy.

REKLAMA
STRONA 1 z 2
REKLAMA