REKLAMA

Fiat Punto - Zdjęcia

Galerie zdjęć samochodów Fiat Punto: zdjęcia z przeprowadzanych przez redakcję testów samochodów, pierwszych jazd nowo wprowadzanymi modelami, obszerne relacje zdjęciowe z targów samochodowych oraz innych imprez motoryzacyjnych a także rajdów i wyścigów samochodowych. W galeriach prezentowane są również zdjęcia prasowe nowych modeli oraz pojazdów koncepcyjnych.

Zdjęcia samochodów Fiat Punto

Fiat Punto z 1998 r. na aukcji

Fiat Punto z 1998 – perełka na aukcji WOŚP (11)

Kiedy do internetowej aukcji włącza się importer, to musi być coś ciekawego. Tak jest w przypadku świetnie zachowanego Fiata Punto z 1998 roku, na którego aukcję zaprasza sam koncern FCA.

Fiat Punto

Używany Fiat Punto (2005-2018) - Wytrwały typ (16)

Produkowany przez 13 lat Fiat Punto jest przestronny, prosty konstrukcyjnie i pozbawiony większych wad oraz niedrogi w serwisowaniu i naprawach.

maluchy

Używane Citroen C3, Fiat Punto, Skoda Fabia, Suzuki Swift i Toyota Yaris: Wytrwałe maluchy (30)

Małe auta to nadal spory fragment rynku motoryzacyjnego. I nie tylko ze względu na ceny. To modele praktyczne, gabarytami prawie dorównały autom klasy Golfa sprzed 30 lat i są nawet bardziej przestronne wewnątrz. Sprawdzamy z czym się wiąże posiadanie Citroena C3, Fiata Punto, Skody Fabii, Suzuki Swifta i Toyoty Yaris.

Fiat Argo

Fiat Argo - następca Fiata Punto (13)

Fiat Argo to następca modelu Punto. Samochód debiutuje jednak na razie tylko na rynku brazylijskim i nie wiadomo, czy pojawi się w Europie.

Porównanie uzywanych: Fiat Punto czy Renault Clio?

Używane: Fiat Punto czy Renault Clio? (10)

Punto i Clio to klasyka gatunku miejskich aut, które nie boją się też dłuższych tras – u nas dzielne maluchy walczą zderzak w zderzak w zestawieniu samochodów używanych.

Fiat Punto Evo

Fiat Punto... Evo - następca Grande Punto (4)

Ludzie od nazywania samochodów we Fiacie postarali się jeszcze bardziej niż ostatnio - przy dobrze znanej nazwie Punto zamiast Grande pojawi się Evo.

Downsizing

Downsizing (18)

Mała pojemność, duża moc. I wszystko w trosce o środowisko - tak w skrócie można opisać metodę downsizingu. W teście pięć aut i pięć silników.

REKLAMA
REKLAMA