Fiat Tipo

Fiat Tipo powrócił na motoryzacyjną scenę po 20 latach. Poprzednik był co prawda hatchbackiem (teraz sedan), ale auto i tak ma bardzo sporą szansę na sukces. To zasługa głównie ceny, która w Polsce wynosi co najmniej 45 tys. zł. Za to otrzymujemy ESP, 6 poduszek powietrznych, elektrycznie sterowane szyby w przednich drzwiach, centralny zamek, klimatyzacja i światła do jazdy dziennej. Oprócz tego auto wygląda nieźle, a materiały użyte wewnątrz nie wieją tandetą. Zanosi się na hit!

Testy samochodów Fiat Tipo

Fiat Tipo Testy samochodów używanych 3 lutego 2022, 13:03

Używany Fiat Tipo II (2015-) - tani i dobry

Fiat Tipo to niedrogi model, który zaskakuje udanym połączeniem przyjemnego designu oraz obszernego wnętrza z trwałymi jednostkami napędowymi i ceną jak za samochód miejski.

Fiat Tipo Cross Test 7 czerwca 2021, 11:24

Fiat Tipo Cross 1.0 turbo: po face liftingu - TEST

Popularny model po face liftingu. Tipo niemal w pojedynkę, za to z sukcesami, broni w Polsce honoru Fiata w klasie aut osobowych. Odświeżony model musi więc udowodnić, że też to potrafi – w teście 100-konna benzynowa wersja Cross.

Fiat Tipo Cross Pierwsza jazda 7 kwietnia 2021, 12:35

Fiat Tipo Cross: Czy uwiedzie polskich kierowców? - TEST

Face lifting, nowa wersja, nowy silnik, nowe oblicze – wsiadamy za kierownicę samochodu, który niemal w pojedynkę broni honoru Fiata na polu aut osobowych. Czy Fiat Tipo Cross osiągnie w Polsce sukces?

REKLAMA

Wiadomości dotyczące modelu Fiat Tipo

Fiat Tipo Hybrid i Fiat 500X Hybrid Wydarzenia 25 kwietnia 2022, 11:05

Fiat Tipo Hybrid i 500X Hybrid już w Polsce

Fiat wprowadza do swojej oferty kolejne hybrydowe modele. Tym razem elektryfikacja napędu dotyczy Tipo i 500X, których ceny startują od przeszło 106 tys. złotych.

Fiat Tipo Cross Kombi Wydarzenia 13 stycznia 2022, 06:00

Fiat Tipo Cross Kombi: uterenowiony i pojemny

Przy okazji premiery modeli Fiata z serii RED, producent pokazał Fiata Tipo Cross w wersji Kombi, która dołącza do znanego już Tipo Cross w nadwoziu hatchback.

Stacja paliw Wydarzenia 12 czerwca 2021, 06:00

11 najoszczędniejszych modeli na rynku: Nie tylko hybrydy - RANKING

Przekopaliśmy się przez dane techniczne setek modeli po to, by znaleźć te, które wg pomiarów WLTP, zużywają najmniej paliwa. Oto 11 najbardziej ekonomicznych aut na rynku.